Panevėžyje sulaikyti trys moterų rankines vogę nepilnamečiai

Panevėžio policijos pareigūnai antradienį sulaikė tris nepilnamečius, kurie įtariami pastarosiomis dienomis iš moterų masiškai vogę rankines.

14, 15 ir 16 metų panevėžiečiams pateikti įtarimai dėl vagysčių ir plėšimų, pranešė Panevėžio apskrities vyriausias policijos komisariatas.

Per sausio mėnesį miesto policija gavo aštuonis pranešimus apie vagystes ir penkis pranešimus apie plėšimus, kai nepažįstami jaunuoliai tiesiog nuo peties nugvelbia rankinę ir su ja dingsta tamsoje. Per pastarąsias dvi savaites vagišiai įsigudrino netikėtai užpulti aukas daugiabučių laiptinėse, į akis papurkšti dujų, o aukai nespėjus susivokti, griebti turimą turtą ir dėti į kojas.

Sausio 12 dieną rankinių netekta Senvagėje, Parko ir Staniūnų gatvėse. Rankinėse buvo pinigai, asmens dokumentai, banko kortelės, įvairios nuolaidų kortelės, mobiliojo ryšio telefonai, raktai, asmeniniai daiktai, maisto produktai. Moterys nuostolį įvertino nuo 49 iki 160 eurų.

Sausio 19 dieną dar viena moteris nukentėjo Parko gatvėje, kai nepažįstamas jaunuolis iš rankų ištraukė rankinę, kurioje buvo piniginė, 40 eurų, mobiliojo ryšio telefonas, įvairios nuolaidų kortelės. Nuostolis – 110 eurų. Tą pačią dieną 14-mečiui jaunuoliui einant Kniaudiškių gatve trys nepažįstami jaunuoliai į akis papurškė dujų, pagrobė 30 eurų.

Sausio 24–25 dienomis daugiabučių namų laiptinėse, Statybininkų ir Parko gatvėse, trys moterys nukentėjo nuo užpuolikų, kurie, į akis papurškę dujų, pagrobė rankines su jose buvusiu turtu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų