Pamatykite didžiausią pasaulyje laivą iš lego kaladėlių

Rugsėjo 16 d. popietę vilniečiai triukšmingai pasitiko didžiausią pasaulyje iš plastikinių kaladėlių pastatytą laivą.

Į Lietuvą iš Vokietijos atvykęs beveik 3 tonas sveriantis keltas savo „kruizą“ per Lietuvą pradėjo Vilniaus Katedros aikštėje, kurioje įspūdingo dydžio statinį sutiko į renginį gausiai sugūžėjusios šeimos. Iš sostinės rugsėjo 17 d. laivas pasieks Kauną, kur nuo vidurdienio džiugins kauniečius, o kelionę užbaigs rugsėjo 18 d. Klaipėdoje, Šiaurės rage. Ten taip pat vidurdienį laivą į Estiją išlydės Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniečiai triukšmingai pasitiko didžiausią pasaulyje iš plastikinių kaladėlių pastatytą laivą.

Laivų ir jūrinių tradicijų mylėtojus su šeimomis didžiausias „Lego“ kaladėlių laivas kvietė įsijungti į nuotaikingą jo kelionės per Lietuvą šventę. Lankytojų laukė pažintinės viktorinos, įvairūs konkursai su prizais, nutrūktgalviški žaidimai vaikams su laivo „įgula“.

Didžiausias pasaulyje „Lego“ kaladėlių laivas sukurtas kompanijos „DFDS Seaways“ 150-ojo jubiliejaus proga. Laivo statybos vyko 75 Europos vietose, 20 šalių – jį statė kompanijos darbuotojai. Rankų darbo laivas siekia 12 metrų ilgį, 1,67 metrų plotį, beveik 3 metrus aukščio ir sveria beveik 3 tonas. Laivui pastatyti sunaudota daugiau nei milijonas „Lego“ kaladėlių, kurias sudėti prireikė 900 žmogaus darbo valandų. Į Gineso rekordų knygą įtrauktas laivas, pavadintas „Jubilee Seaways“, aplankys DFDS maršrutų tinklą – 24 Europos miestus, tarp kurių: Geteborgas, Kalė, Djepas, Kylis, Oslas, Londonas, Amsterdamas ir kiti. Jis jau dalyvavo didžiųjų burlaivių regatoje Blythe (Jungtinėje Karalystėje), taip pat dalyvaus „Lego World“ parodoje Utrechte bei Kopenhagoje.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų