Palangos moterų pliaže nuogalės tenkina vieną aistrą

Moterų paplūdimyje Palangoje – tikras moterų rojus. Čia jos gali ne tik nieko nevaržomos degintis ar maudytis nuogos, bet paplūdimyje dar veikia ir turgelis moterims. Poilsiaudamos jos čia gali apsipirkti – ant smėlio sudėlioti apatiniai, sukabintos plevėsuoja suknelės ir maudymukai. Tiesa, matuotis drabužius teks vietoje – matavimosi kabinų nematyti.

12

Moterų pliažas Palangoje yra apipintas įvairiomis legendomis ir istorijomis. Tai atskiras paplūdimys, kurio iš tolo vengia vyrai. Jiems aiškiai pasakyta, kad čia ne tik nereikėtų lankytis, bet ir apsilankusiems, kaip sako istorijos, teks išklausyti nemenkus moralus ar gauti baudą.

Yra tokia žmonių rūšis, kurie degintis, maudytis ar kitaip džiaugtis gamta negali su drabužiais. Kai kuriems tiesiog labai norisi įdegti kiekvieną kūno lopinėlį.

Tokiems žmonėms yra sukurti nudistų pliažai. Čia jie gali poilsiauti be drabužių.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Palangos moterų paplūdimyje veikia turgelis

Apsipirkinėja pliaže

Panašu, kad Palangos moterų pliaže nuogalės ne tik deginasi ar džiaugiasi visu kūnu jaučiamu vėju, bet ir tenkina vieną aistrą – apsipirkinėti. Vos įėjus į paplūdimį pasitinka ant smėlio sukrauti apatiniai, stovi keletas prekystalių, sukabinti drabužiai bei sudėliota kosmetika ar kvepalai.

Galima rasti daug ko: pačioje turgelio pradžioje siūloma įsigyti suknelių, marškinėlių, kiek toliau parduodami pasaulyje žinomų ženklų drabužiai.

Ant vieno prekystalio surikiuota „Victoria’s Secret“ kosmetika, yra ir stilingų įvairiaspalvių apsauginių veido kaukių.

Kone populiariausia prekė moterų pliaže įsikūrusiame turgelyje – apatinis trikotažas. Čia liemenėlės ir kelnaitės sudėliotos tiesiog ant iš smėlio sustumtų pakylėlių. Ant smėlio užtiestos paklodės ir ant jų sudėliotos prekės.

Nuogalės pakyla nuo pledų, kur deginosi, ateina į turgelį ir drabužius matuojasi vietoje. Nėra jokių matavimosi kabinų, o jos, regis, net nėra labai reikalingos. Moterys ima apatinius, juos matuojasi čia ir dabar.

REKLAMA

Kai kurios pardavėjos taip pat stovi nuogos, visai šalia jų prekystalių matyti pakloti rankšluosčiai ir pledai. Kai kurios prekybininkės, pamačiusios klientes, jas aptarnauti pakyla nuo pledų, kur deginosi.

Moterys padeda viena kitai išsirinkti, pataria, apžiūri, o jei kas netinka, duoda pasimatuoti kitą prekę. Paplūdimymio turgelyje stovi vienas kitas veidrodis.

Perka, kai oras geras

Pasiteiravus, kokios prekių kainos, viena moteris klausimą pavadina „labai keistu“.

Tačiau kitos prekeivės kainas įvardija. Nusipirkti liemenėlę moterų pliaže galima iki 16 eurų. Paprastai čia liemenėlė kainuoja 10 eurų, o toji už 16, kaip giriasi pardavėja, ko gero, yra brangiausia visame pliaže.

Kelnaičių kainos čia, kaip sako prekeivės, esą mažesnės nei prekybos centruose. Pigiausios kelnaitės pliaže kainuoja 2 eurus, o brangiausios maždaug 7 eurus.

Matyti ir kasdienių, ir puošnių, ir sportinių apatinių.

Galima nusipirkti ir maudymosi kostiumėlių. Jų kainos čia taip pat įvairios, paprastai svyruoja nuo 20 iki 40 eurų.

Kaip sako viena maudymosi kostiumėlius pardavinėjanti moteris, paklausa moterų paplūdimyje yra. Ypač saulei kaitinant.

„Kai geras oras, išperka tikrai. Kai šalta, blogiau“, – trumpai pakomentuoja pardavėja.

Atsiskaityti moterų paplūdimio turgelyje už prekes galima tik grynais, atsiskaitymo kortele aparatų moterys neturi.

Vyrai nelaukiami

Prie moterų ir paprasto paplūdimio ribos prasilenkiame su dviem poilsiautojais vyrais. Šie, priėję prie moterų paplūdimio sustoja. Atsisuka vienas į kitą, vienas jų pasikaso pakaušį, abu vyrai apsisuka ir pradeda eiti ten, iš kur atėję.

Pasiteiravus, kas privertė apsisukti, abu vyrai juokiasi.

„Na, moterys guli, kažkaip nemalonu, nesinori“, – šypsosi poilsiautojas.

Abu vyrai sako praeityje girdėję atvejų, kai į moterų pliažą užklydusius vyrus čia besideginančios moterys išveja ar net pradeda mušti.

REKLAMA

„Buvo tų istorijų, kad vyrus čia moterys pradeda spardyti ar jiems kviečia policiją, tai baisu“, – juokiasi vienas iš poilsiautojų.

Per metus – apie keliolika skundų

Palangos gelbėtojų vadas Jonas Pirožnikas sako, kad iš moterų paplūdimio gaunamų skundų pasitaiko. Kiek kitokia situacija su vyrų paplūdimiu – vyrai skundų nepateikia.

„Būna tai vyras koks atsistojęs žiūri į jas. Buvo atvejis, kad vienas vyras atplaukė į moterų pliažą ir žiūrėjo, kaip moterys nuogos maudosi. Man teko ištraukti tokį pilietį. Pernai priplaukiau su vandens motociklu, jį pagavau už rankos ir partraukiau į krantą.

Jis pametė savo trumpikes, šaukė, kad aš jas nutraukiau, bet kai su motociklu tempi, apačioje yra turbina ir nutraukė“, – tv3.lt pasakoja J. Pirožnikas.

Paprastai, kaip sako gelbėtojų vadas, jei vyrai pro moterų pliažą praeina niekur nežiūrėdami ir nuleidę galvas, moterims bėdų jie nesukelia. Tačiau jei atsiranda tokių, kurie į paplūdimį ateina ir moteris apžiūrinėja piktybiškai, šios apie vyrus pliaže praneša policijai ar gelbėtojams.

„Būna, kad ir dronas nuskrenda į moterų pliažą. Kartu dirbame su policija, jie mums padeda, mes jiems, Viešosios tvarkos skyrius dirba“, – komentuoja J. Pirožnikas.

Pašnekovas teigia, kad paprastai per vasarą gaunama maždaug 15–20 skundų iš moterų paplūdimio.

Apsilankius gresia bauda

Palangos miesto savivaldybė moterų paplūdimyje veikiantį turgelį žino. Palangos miesto savivaldybės administracijos Rinkliavų skyriaus vedėja Aušra Dangėlaitienė teigia, kad jis yra legalus.

„Palangos paplūdimyje (tik moterų paplūdimyje) yra išduodami leidimai prekiauti ne maisto prekėmis“, – rašoma Palangos savivaldybės tv3.lt perduotame A. Dangėlaitienės komentare.

Palangos miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus vyriausioji specialistė Inga Šileikienė sako, kad moterys vyrais pliaže savivaldybei nesiskundžia.

REKLAMA

„Savivaldybė skundų dėl moterų paplūdimyje besilankančių vyrų nėra sulaukusi nei praėjusiais metais, nei šiemet“, – tv3.lt rašo I. Šileikienė.

Tačiau savivaldybė įspėja, kad nesilaikant numatytų paplūdimio taisyklių ir vyrams apsilankius moterų pliaže, gali grėsti atsakomybė.

„Palangos miesto savivaldybės saugaus elgesio paviršinių vandens telkinių vandenyje ir ant paviršinių vandens telkinių ledo taisyklės draudžia vyrams lankytis moterų paplūdimyje, o moterims – vyrų. Atsakomybė už šių taisyklių pažeidimą numatyta LR ANK 491 str. 1 d.“ – komentuoja I. Šileikienė.

Pagal minėtą straipsnį, vyrams ar moterims apsilankius skirtingai lyčiai skirtame paplūdimyje gresia bauda nuo 16 iki 60 eurų.


Rašyti komentarą...
P
Puske
2021-06-13 21:36:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks kvailas straipsnis prirasyta apie bele ka ir apie nieka ,
Atsakyti
-15

N
Nu
2021-06-13 22:08:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jeigu tau kvailas straipsnis, tai ncjh tu skaitai?
Atsakyti
-13

N
Nuomonė
2021-06-14 11:21:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kaip sužinot,kad jis kvailas,neperskaičius.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų