Padvelks pavasariu: nors pasirodys šlapios snaigės, sulauksime šilumos

Rytoj orus Europoje lems viena didžiulė žemo slėgio sritis ir pora aukšto slėgio sričių pietuose. Ta žemo slėgio sritis plukdo debesis ir kritulius gilyn į žemyną, o giedresni saulėti orai telkiasi  pietuose.

Lietuvoje šiandien buvo pilki drėgni orai. Artimiausią naktį irgi vyraus debesuotas dangus, pragiedrulių mažai. Kartkartėm vis palis, kai kur su šlapdriba.

Šeštadienį per visą šalį irgi praplauks kritulių debesys. Kurį laiką lis, daug kur lietų papildys ir šlapias sniegas.

Stiprokas vakarų vėjas plukdys drungnus orus. Naktį vyraus 1 – 3 laipsniai šilumos, tiktai rytiniame pakraštyje kai kur gali būti apie 0 laipsnių, o dieną oras noriai šils iki 3 – 6 laipsnių šilumos, šiek tiek vėsiau bus tiktai tuomet, kai bus kritulių.

„Kitaip tariant, pavasariu padvelks rimčiau. Ir naktį, ir dieną vyraus debesuoti orai, pragiedrulių bus mažai. Kartkartėm bus kritulių – vyraus lietus, kurį kai kada papildys ir šlapias sniegas. Naktį vyraus 1 – 3, dieną 3 – 6 laipsniai šilumos“, – sako sinoptikas Naglis Šulija. 

Sekmadienis irgi bus šlapias – ir naktį, ir dieną kartosis lietus, kai kada su šlapiomis snaigėmis. Naktį vėl bus apie 1 – 3 laipsnius, dieną iki 5 – 7 laipsnių šilumos.

Pirmadienį irgi protarpiais krituliai, vėl vyraus lietus. Naktį vėl bus apie 1 – 3, dieną vyraus 3 – 5 laipsniai šilumos.

„Drungni, kartkartėm su lietumi kurį kai kada papildys šlapios snaigės, orai vyraus ir visą kitą savaitę. Matyt, galima teigti, kad pavasaris Lietuvoje įsitvirtins galutinai“, – sako N. Šulija. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų