Paaiškėjo, kokią baudą gaus Egidijus Dragūnas

Vilniaus miesto apylinkės teismas pirmadienį atlikėją Egidijų Dragūną pripažino kaltu dėl nedidelio viešosios tvarkos pažeidimo ir policijos pareigūno garbės ir orumo pažeminimo. Jam skirta 120 eurų bauda.

Atlikėjui trečią kartą neatvykus į savo administracinės bylos nagrinėjimą, teismas ją išnagrinėjo rašytinio proceso tvarka.

Atlikėjas į nemalonumus su policija įsivėlė pernai naktį iš spalio 21-osios į 22-ąją, kai Vilniuje, važiuodamas automobiliu kaip keleivis, pravažiuojančiam ekipažui rodė nepadorius gestus.

E.Dragūnas buvo pristatytas į policiją, jam surašytas protokolas už du administracinius pažeidimus.

Atlikėjas jau anksčiau yra baustas už pasipriešinimą policijai.

2015 metų gegužę teismas jam skyrė 86 eurų baudą už tai, kad jis pasipriešino policijai, kai važiavo neužsisegęs saugos diržų, plūdo policininkus, nepateikė prašomų dokumentų.

Atlikėjas dar nėra atgavęs teisės vairuoti automobilį. Pernai gruodį teismas už vairavimą išgėrus teisę vairuoti atėmė dvejiem metams ir dviem mėnesiams. Jam taip pat buvo skirta 723 eurų bauda.


Rašyti komentarą...
P
Petras.
2017-01-30 18:38:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Už tokias nuobaudas tas lepūnėlis vėl tokius pat gestus rodys Lietuvos policininkams. Greičiausiai jis dar neragavo banano skonio.
Atsakyti
0

A
As
2017-01-30 18:49:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiek dar sitas ale"zvaigzde" baigs izeidineti zmones...Nusileisk ant zemes bachureli..
Atsakyti
0

V
Vitolis
2017-01-30 23:05:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesuprantu ko jus ant jo siuntate. Juk jis yra vargsas prigimtinis LOCHAS. Tik paskutinis beviltiskas lochas gali taip pastoviai keiktis viesose vietose (visi lochai viesose vietose jauciasi ir elgiasi kaip tualete), ir rodyti visiems, kam reikia ir nereikia, nepadorius gestus. Nusikeikti galima viena karta gyvenime, - tuomet kai i galva trinkteli atlekes Tunguskos meteoritas (jeigu suspeji, zinoma). Na, o jam, ka ten Tunguskos meteoritas. Jei ant jo galvos nukristu o b u o l y s , tai jis parkrites ant zemes baltai apsiputojes, keiktusi kratydamasis konvulsijose puse valandos..Tokia jau ta lochu paderme.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų