Paaiškėjo dramatiškos autobuso vairuotojo mirties aplinkybės

Pirmadienio naktį Vilniuje blogai pasijutęs po darbo mirė privataus maršrutinio autobuso vairuotojas.

Avarijos metu keleivių autobuse nebuvo. Nelaimė įvyko 0.26 val., kai bendrovės „Transrevis“ vairuotojas savo vairuotą 51 maršruto autobusą statė į stovėjimo aikštelę S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje. Iš pradžių vyras išvarė savo lengvąjį automobilį, su kuriuo vykdavo į darbą, ir statydamas autobusą į vietą, susmigo.

63 metų vyras prarado sąmonę, todėl jo vairuojamas autobusas tapo nevaldomas ir atsitrenkė į šalia stovėjusius autobusus.

Bendrovės „Transrevis“ vadovas Vladas Dapkus BNS sakė, kad atvykę greitosios medikai vyrą gaivino apie 2 valandas, tačiau išgelbėti gyvybės jiems nepavyko.

„Pirmiausia, norime išreikšti užuojautą vairuotojo artimiesiems, kuriems stengsimės suteikti reikalingą pagalbą. Tai skaudi nelaimė. Netikėtai miręs vairuotojas mūsų įmonėje dirbo nuo 2017 m. gruodžio.

Kaip ir visi į darbą priimami vairuotojai, jis pristatė medicininę pažymą apie savo sveikatos būklę, kurioje nebuvo nurodyta jokių sveikatos sutrikimų ir apribojimų dirbti. Įvykis nutiko UAB „Transrevis“ autobusų parke – vairuotojas maždaug  00:15 nakties grįžo po darbo ir aikštelėje mėgino pastatyti autobusą, tačiau prarado sąmonę ir sukniubo prie vairo.

Autobusų parke buvęs kitas darbuotojas pastebėjo nelaimę ir iškvietė greitosios pagalbos ekipažą bei policijos pareigūnus, kurie į įvykio vietą atvyko maždaug 00:25. Greitosios pagalbos medikai bandė gaivinti vairuotoją, tačiau išgelbėti gyvybės, deja, nepavyko. Daugiau nukentėjusiųjų nėra, o detalesnės šio įvykio aplinkybės šiuo metu tiriamos“, - komentuoja „Transrevis“ direktorius Vladas Dapkus.

Vyrui išduotoje medicininėje pažymoje nebuvo nurodyti jokie apribojimai vairavimui, jis dirbo tik pusantro mėnesio.

„Ką mes galim patikrinti? Medikai tikrina“, – sakė V. Dapkus.

Vilniuje keleivius vežioja Vilniaus viešojo transporto (VVT) ir bendrovės „Transrevis“ vairuotojai.

Sausio 18 dieną Vilniuje, važiuodamas nuo Šeškinės kalno, 5-ojo maršruto autobusas kirto priešpriešinio eismo juostą ir nuvažiavo nuo kelio. Keleiviai nenukentėjo, manoma, kad avarija įvyko sutrikus vairuotojo sveikatai.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų