P. Gražulio vaiko motina Birutė atvėrė širdį: devynis mėnesius buvau ant kopėčių Parodė SMS žinutes

Naujas Seimo nario Petro Gražulio veidas: po judviejų romano vaiko susilaukusiai perpus jaunesnei palangiškei – reikalavimai darytis abortą.

35

Susipažinkite su palangiške Birute Navickaite. Nors 31-erių moteris neseniai tapo mama – džiaugsmu ji netrykšta, mat dukrytės tėvas, anot jos, parlamentaras Petras Gražulis, ją gerokai šokiravęs.

Perpus už Seimo narį jaunesnė Birutė su būsimu savo vaiko tėvu susipažino Palangoje, Basanavičiaus gatvėje. Gražulis esą priėjo prie dirbančios merginos ir ją užkalbino. Greitai tarp poros įsiplieskė aistra, Petras žarstė Birutei pažadus.

Anot Birutės, gražiai Gražulis kalbėjo ir apie bendrą šeimą. Lytinių santykių metu moteris jam neva siūliusiu naudoti kontraceptines priemones, tačiau politikas esą jų nepanoro.

(35 nuotr.)
FOTOGALERIJA. P. Gražulis susilaukė kūdikio su palangiške Birute Navickaite

Birutė pastojo kone pirmo pasimatymo metu, kai Gražulis tai sužinojo, prasidėjo konfliktas. Pasak moters, nieko nelaukęs parlamentaras iš karto siūlė jai darytis abortą. Moteris prisipažino, negalėjusi tylėti po to, kai P. Gražulis jų dukrą pavadino „baisia“.

Sukrėtė įžeidimas

„Nebegalėjau tylėti po to, kai jis mūsų mergaite pavadino baisia. Aš tam žmogui pasiūliau, paprašiau aplankyti mergaitę, nes ji graži, miela. O jis tepasakė, kad nenori vaikų, kai nusiunčiau nuotrauką, pasakė, kad ji baisi. Nuo to momento pasakiau, kad užkabinai meškos meškiuką.

Bet kai pasiūliau atsiprašyti, jis neva atsiprašė ir parašė „atstoti amžiams“. Aš jį perspėjau, kad žurnalistai žino šitą dalyką“, – pasakojo 32-ejų Birutė.

Jos teigimu, P. Gražulis ją koneveikė dėl nėštumo, todėl jis pasiryžo kovoti ir nežada atleisti už įžeidimą dukrytės.

B. Navickaitė prisiminė, kad Seimo narys pasikeitė iškart sužinojęs apie moters nėštumą. „Kai sužinojo, kad laukiuosi, tą pačią dieną pradėjo kalbėti apie išvalymą. Aš labai verkiau ir pasakiau, kad vienintelė problema, kad tu esi jo tėvas. Žudyti vaiką, nes jo tėvas – Petras Gražulis – neatrodė svari priežastis.

REKLAMA

Jis buvo pasakęs, kad nori viską mesti ir būti su manim. Sakydavo, kad turės mane, o aš vaiką. Bet kai pradėjom pyktis, pasakė, kad visoms sakė vienodai tą patį sakydavo“, – atviravo TV3 žurnalistams moteris.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Petro Gražulio dukra Marija susilaukė pirmagimio: gražią šeimą apipylė sveikinimais

Atsiprašymo neužteks

Paklausta, ar būtų su P. Gražuliu šiam atsiprašius, moteris tvirtai purtė galvą.

„Man tokio vyro nereikia, kuris nėščią moterį žemina, kuris gali dviejų mėnesių kūdikį užgauti.

Man nėštumo mėnesiai buvo tokie, kad likus savaitei iki gimdymo aš dar dirbau, ėjau į darbą. Taip pat pasiėmiau paskolą ir nusipirkau butą be jokios jo pagalbos, pati dariau remontą, nes nebuvo pinigų meistrams.

Visą nėštumą buvau nuo kopėčių – ant kopėčių, lubas sienas tvarkiau, pati laminatą susidėjau.

Būdama devintam mėnesį nėščia, nusiunčiau jam nuotrauką, kad keliais eidama pati sudėjau pusę buto grindų laminato. Jis man pasakė, kad dar mažai padaryta“, – vos tvardydama ašaras pasakojo Birutė.

Ji tikino, kad būtų tylėjusi, tačiau neatleis dėl mažylės.

„Aš su juo neoficialiai buvau sutarusi, kad jis mokės po 150 eurų per mėnesį, nors nenorėjau nei kabinti jo, nes isterijos buvo pas žmogų nesibaigiančios.


Rašyti komentarą...
l
lina
2018-06-21 22:03:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
laisvo elgesio abu....be įsipareigojimo...moteris metuose ,o proto nulis,
Atsakyti
-8

V
Vilma
2018-06-21 23:09:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jis irgi ne 16,jei nesuvaldo savo pimpio,lai ptezervatyva naudoja
Atsakyti
-3

P
Petras
2018-06-22 00:03:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
nu va ir pasimato,kokie vyrai seime sedi,lauk grustu ta grazuoli!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (22)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų