Orų prognozė neguos: naują savaitę pradėsime su permainomis

Bobų vasara pasibaigė. Europa artimiausią parą  bus padalyta į dvi labai aiškias sritis. Skandinavijos ir Baltijos šalyse orus lems labai  energingas ciklonas – tad ir Lietuvoje jau bu debesuota, lietinga.  Labiau į vakarus – tų debesų mažiau. Štai, Britų salyne, kad ir vėsoka, bet giedra. Na, o žemyno pietuose – saulėta ir šilta it pas mus per patį vidurvasarį.     

Lietuvoje sekmadienį  priartėjus naujam ciklonui grįš drėgnesni orai. Naktį lietaus sulauksime daugiausia Šiaurės Vakarų rajonuose. Vyraujant didesniam debesuotumui bus  nuo  6 iki 10 laipsnių šilumos.

Sekmadienį dienos metu per šalį keliaus šaltasis atmosferos frontas. Trumpi lietūs plis į didesnę šalies dalį ir iki vakaro bus paliję daugelyje rajonų. Sekmadienis numatomas vėjuotas. Stiprokas vėjas suksis iš vakarų, šiaurės vakarų, vietomis jo gūsiai sustiprės iki 15–18 m/s. Oro temperatūra Šiaurės ir Vakarų Lietuvoje, kur lietus pasirodys dar pirmoje dienos pusėje, svyruos tarp 13–14 laipsnių. Pietiniuose rajonuose, kuriuos lietus atkeliaus vėliausiai, dar bus laipsniu kitu šilčiau –  įdienojus apie 16-ka laipsnių šilumos.

Naują savaitę pradėsime su orų permainomis. Pirmadienio tiek naktį ir dieną daugelyje vietovių palis, vyraus trumpi lietūs. Orai vės – naktį  iki 5–7, dieną tik iki 9-10 laipsnių. Atradienis dar labiau primins kalendorių – ruduo persirito į antrą pusę. Tą naktį vidurio ir rytų Lietuvoje jau tikėtinos šalnos, o ir dieną tesušils iki kokių septynių laipsnių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų