Orai nežada nieko paguodžiančio: lietus lydės iki savaitės pabaigos

Beveik visos Europos orus dabar lemia didelis, net kelis atskirus centrus apjungiantis, žemo slėgio sūkurys. Vakarine jo puse iš šiaurės į pietus skuba vėsus oras, o rytine iš pietų į šiaurę kyla šiluma.

Šio srauto kelyje bus ir Lietuva, todėl vėsu nebus dar ilgai, o dėl ciklono įtakos kartas nuo karto sulauksime ir lietaus.

Antradienio rytas bus debesuotas, kai kur truputį palis, bet jau nebedaug ir labai trumpai. Dangus pradės šviesėti, netrukus atsivers vis didesni pragiedrėjimai, nušvis saulė. Vėjas vis dar pietinių krypčių, bet jau silpnesnis nei naktį.

„Kitaip tariant, antradienį orai bus permainingi. Ryto valandomis dar kai kur palynos, bet vėliau dangus sparčiai giedrysis, nušvis saulė. Vėjas pietinių krypčių, naktį stiprokas, dieną jau menkai pastebimas. Dieną vyraus 17 – 19 laipsnių šilumos“, – pastebi sinoptikas Naglis Šulija. 

Trečiadienio naktį lietaus tikimybė menka, dieną daug kur palis, bet ir trumpai, ir nedaug. Atrodo, kiek daugiau lietaus klius pajūriui. Naktį vyraus 9 – 11, dieną 18 – 19 laipsnių šilumos. Ketvirtadienį vis palis ir naktį, ir dieną. Vyraus neilgai trunkantis ir nelabai gausus lietus. Naktį vyraus 10 – 12, dieną 15 – 17 laipsnių šilumos.

„Ką gi, artimiausiomis dienomis vis palis. Žvelgiant dar toliau į ateitį galima pasakyti, kad nelabai gausus lietus kartkartėmis vis lankysis Lietuvoje iki pat savaitės pabaigos“, – sako N. Šulija. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų