Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Seimo frakcijos Tvarka ir teisingumas seniūnas bei opozicijos lyderis Valentinas Mazuronis kreipėsi į Premjerą Andrių Kubilių, informuodamas jį, kad, remdamasis Seimo statuto nuostatomis, nuo spalio 12 dienos kaip opozicijos atstovas jis ketina dalyvauti Vyriausybės posėdžiuose.

REKLAMA

Opozicijos lyderis taip pat prašo Ministro Pirmininko pakviesti jį ir į kitus Vyriausybės pasitarimus, kuriuose bus svarstomi reikšmingi mūsų valstybei, jos ekonomikai, energetikai ir kiti svarbūs klausimai. Parlamentaras iš anksto dėkoja Vyriausybės vadovui už kvietimą, jei toks bus.

„Visais esminiais klausimais, pavyzdžiui, energetika, ekonomika, socialiniai reikalai ir kiti, būtina siekti visų politinių partijų susitarimo, juolab kad ir politinė valdžia demokratinėje valstybėje nuolat keičiasi. Kadangi daugelis klausimų yra svarstomi ir sprendimų ieškoma ne tik oficialių Vyriausybės posėdžių metu, juose paprastai jau tik patvirtinami priimti susitarimai, bet ir kituose pasitarimuose, Vyriausybės narių susitikimuose, todėl manau, kad naudinga visuose juose dalyvauti ir opozicijos atstovams. Dėl šios priežasties aš kreipiuosi į Premjerą A. Kubilių, tikėdamasis, kad į visus Vyriausybės susitikimus, kur bus diskutuojama mūsų valstybei svarbiais klausimais, jis pakvies ir mane. Tokiu būdu galėsime siekti bendro sutarimo“, - teigė frakcijos seniūnas, opozicijos lyderis V. Mazuronis.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų