REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Seimo opozicijai ketvirtadienį nepavyko atleisti Laisvės frakcijos atstovės Morganos Danielės iš Seimo Priklausomybių prevencijos komisijos pirmininkės pareigų.

Seimo opozicijai ketvirtadienį nepavyko atleisti Laisvės frakcijos atstovės Morganos Danielės iš Seimo Priklausomybių prevencijos komisijos pirmininkės pareigų.

REKLAMA

Slaptame balsavime dėl M. Danielės atleidimo už tai balsavo 38 Seimo nariai, trys buvo prieš, du biuleteniai rasti sugadinti. Norint atleisti Seimo pareigūną dėl nepasitikėjimo reikia ne mažiau kaip 71 balso „už“.

Šiame balsavime dalyvavo tik opozicijos atstovai. Valdantieji nepritarė pareikštam nepasitikėjimui.

M. Danielė jai pareikštą nepasitikėjimą vadino tuščiu politikavimu ir siejo jį su artėjančiais Seimo rinkimais.

„Priklausomybių prevencijos komisija nėra Bausmių ir blaivybės komisija. Šios komisijos tikslas – ne aukštinti vieną ar kitą ideologiją, o nagrinėti problemas ir mokslo įrodymais grįstus jų sprendimus ir pasaulines politikos tendencijas, nuo bet kokių ideologijų atsiribojus. Kaip daugybę metų narkotikų politiką tyrinėjusi specialistė, šią sritį atidžiai sekanti ir toliau, aš tikrai pažadu kalbėti apie pasaulinius pokyčius, mokslo tyrimus ir atsirandančias praktikas. Ir nebūsiu tildoma nei šitos, nei kokios kitos opozicijos“, – ketvirtadienį teigė politikė.

Seimo Priklausomybės prevencijos komisijos pirmininke nepasitikėjimas pareikštas 2021 metų lapkričio 10 dieną. Jį inicijavę opozicijos atstovai tuomet nebaigė procedūros, ją prisiminė po valdančiųjų paskelbto nepasitikėjimo Antikorupcijos komisijos pirmininku Algirdu Stončaičio.

REKLAMA
REKLAMA

Nepasitikėjimą M. Daniele inicijavo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narė Asta Kubilienė. Pasak jos, pirmininkės elgesys ir veikla nesuderinami su šios komisijos paskirtimi.

REKLAMA

Vienu iš pagrindų atleisti M. Danielę iš pareigų buvo jos prisipažinimas, kad yra vartojusi narkotinių medžiagų.

M. Danielė antradienį teigė nesuprantanti, kaip paauglystės patirtys yra susijusios su suaugusio žmogaus kompetencijomis.

Laisvės frakcijos narė yra siūliusi Seimui panaikinti baudžiamąją atsakomybę už disponavimą nedideliu kiekiu narkotinėmis medžiagomis neturint tikslo jų platinti. 

Viskas OK. Tik iš komisijos pavadinimo reikia išbraukti žodį "prevencijos"
Taip sako liaudies išmintis
Oba, tai PEDOpartijai pakeliui ir su narkomanais. :DDD Įdomu įdomu, ar rasis iki kadencijos galo koks zoofilas ar dar kas nors tokio?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų