Opozicija įsitikinusi: nesutarimus išspręstų pirmalaikiai rinkimai

Opozicinės Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) prezidiumas siūlo galimybę svarstyti pirmalaikių rinkimų galimybę, jų vertinimų, Vyriausybei esant krizėje.

„Mūsų tauta susipriešinusi, lūkesčiai nėra atliepiami, standartas nuleistas taip žemai, kad mes manome, kad reikalinga visos Vyriausybės atsakomybė, premjero atsakomybė taip pat. Ir vienas iš scenarijų yra svarstyti pirmalaikių rinkimų galimybę jau dabar“, – trečiadienį TS-LKD prezidiumo nutarimą žurnalistams pristatė Seimo narė Monika Navickienė.

Klausiama, kokių žingsnių konservatoriai ketina imtis, M. Navickienė teigė, jog kol kas laukiama premjero Sauliaus Skvernelio paaiškinimų dėl Vyriausybės sprendimo skirti 300 tūkst. eurų kelio prie jo namų asfaltavimui.

„Svarbiausia yra sulaukti premjero S. Skvernelio komentaro apie situaciją dėl kelio, kai Vyriausybė savo sprendimu išleido 300 tūkst. eurų kelio nutiesimui. Į tai mes kol kas premjero komentaro negirdėjome ir jo pozicijos laukiame ir manome, kad po premjero komentaro, kaip jis vertina šią visą Vyriausybės krizę, turėtume svarstyti kitus žingsnius“, – kalbėjo M. Navickienė.

Antradienį portalas 15min.lt pranešė, kad Susisiekimo ministerijos siūlymu Vyriausybė pritarė papildomam lėšų skyrimui Vilniaus rajono gatvėms asfaltuoti. Vilniaus rajono taryba visą 300 tūkst. sumą skyrė vienai gatvei, kurioje gyvena premjeras S. Skvernelis, asfaltuoti. 

Klausiama, ar konservatoriai parems kitų opozicijos atstovų rengiamą interpeliaciją susisiekimo ministrui Jaroslavui Narkevičiui, M. Navickienė teigė, kad „ministras J. Narkevičius jau turėtų būti „vakar diena“.

„Mes manome, kad tai Vyriausybės atsakomybės klausimas, nebe vieno ministro, kuris jau yra galutinai susikompromitavęs, ir mes apie jo asmeninę interpeliaciją šiandien kalbėti nebeturime. Atsakomybė turi būti platesnė, ją turi prisiimti visa Vyriausybė, premjeras S. Skvernelis taip pat, bei svarstyti pirmalaikių rinkimų scenarijų“, – kalbėjo parlamentarė.

REKLAMA

Klausiama, kokių žingsnių konservatoriai imsis dėl pirmalaikių rinkimų, konservatorė tvirtino, jog iš pradžių laukiama premjero atsakymų į klausimus.

„Matydami, kaip bus formuojama jo pozicija, mes toliau savo žingsnius planuosime kaip opozicinė partija, galbūt visos opozicinės partijos kartu“, – pažymėjo M. Navickienė.

Perklausta, ar parems interpeliaciją, jei ji bus inicijuota, M. Navickienė vylėsi, jog ministras trauksis pats.

„Mes labai tikimės, kad šio ministro klausimas jau bus išspręstas ir ministras priims žingsnius, bus paragintas premjero, prezidento ir nebereikės papildomai interpeliuoti“, – sakė M. Navickienė.

J. Narkevičius Jis pastaruoju metu sulaukė opozicijos kritikos dėl Lietuvos pašto valdybos atleidimo, vizito Jungtiniuose Arabų Emyratuose, pietų valstybės įmonių sąskaita Dubajuje ir Minske, kai kurių kelių tvarkymo finansavimo ir gyvenimo Seimo viešbutyje aplinkybių.

J. Narkevičių į susisiekimo ministro pareigas delegavo Lietuvos lenkų rinkimų akcija - Krikščioniškų šeimų sąjunga, šiemet po prezidento rinkimų prisijungusi prie valdančiosios koalicijos.

Antradienį 15min.lt pranešė, kad Susisiekimo ministerijos siūlymu Vyriausybė pritarė papildomam lėšų skyrimui Vilniaus rajono gatvėms asfaltuoti. Vilniaus rajono taryba visą 300 tūkst. sumą skyrė vienai gatvei, kurioje gyvena premjeras S. Skvernelis, asfaltuoti.


Rašyti komentarą...
t
tikrai
2019-11-27 19:11:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
kokie pirmalaikiai rinkimai kai liko keli menesiai iki tikru rinkimu?kas per nesa.mone pinigu leidimas vejais o be to sunku patiket kad koncervatoriai laimes ,be sansu gal net vel visus nustebins valstieciai
Atsakyti
0

P
Pirda
2019-11-27 20:49:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Oziuks. Meeeee.
Atsakyti
0

T
Taip
2019-11-27 21:37:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip jiunelis oziukas labai labai labai.. Nori būti Lietuvos vadas ne tu susnarglejes gabriuk ne tu nebūsi kuo nori sancu vagie brude nėra tavo partyje labai smirda supranti .......,,,,,,,,,
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų