NVSC direktorius: susirgusieji Covid-19 nebenori teikti informacijos

Dėl politikų kritikos Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) susiduria su gyventojų, kuriems skambinama dėl epidemiologinių tyrimų, priešiškumu, sako įstaigos direktorius.

„Šiuo metu NVSC specialistai susiduria su ypatingai priešiška visuomenės reakcija, kuri kilo po neigiamo politikų vertinimo apie įstaigos veiklą, ypač po to, kai žiniasklaidoje buvo pateiktas įstaigos veiklos vertinimas, kuriame buvo pasakyta, kad NVSC indėlis valdant pandemiją yra menkas“, – antradienį spaudos konferencijoje sakė NVSC direktorius Robertas Petraitis.

Jis teigia, kad žmonės, kuriuos apklausia NVSC darbuotojai, atsisako jiems pateikti informaciją.

Sveikatos apsaugos ministras antradienį suabejojo šios įstaigos indėliu valdant pandemiją.

„Šis centras yra tik vienas iš dalyvių ir pagal tai, kiek jis realiai prisidėjo prie šios pandemijos tvarkymo, tai aš visai jo neįvardyčiau kaip dabar svarbiausio dalyvio, atvirkščiai – tas indėlis man kuo toliau, tuo labiau atrodo pakankamai kuklus, nors lūkestis, be abejo, galėtų būti didesnis“, – LRT radijui antradienį sakė A. Dulkys.

Tiek jis, tiek premjerė Ingrida Šimonytė, yra išsakiusi kritikos įstaigos vadovų atžvilgiu dėl netinkamai organizuojamos veiklos bei dėl netikslios mirčių nuo COVID-19 statistikos.

Antradienį iš pareigų pasitraukė NVSC direktoriaus pavaduotojas Giedrius Nariūnas, jo pasitraukimo priežastis nėra žinoma.


Rašyti komentarą...
P
Pagaliau
2021-01-05 15:05:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
zmones pradejo atgauti prota.Vadinasi dar neviskas prarasta.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų