Nusprendė nebeslėpti, kodėl Lietuvos ligoninių pacientų lėkštėse karaliauja „šlapianka“

Pacientai iš daugelio Lietuvos ligoninių jau įprato dalintis juos šokiravusio maisto nuotraukomis. Apsilankymas ligoninėse daugeliui iškart asocijuojasi su maistu. Nors sąlygas ir aplinką gydymo įstaigose jau galima kritikuoti rečiau, tačiau maisto problema išlieka opi.

94

Peržiūrėjus pirmojo šių meto pusmečio Lietuvos ligoninių finansines ataskaitas, paaiškėjo, kad ne viena ligoninė balansuoja ties bankroto riba. O tos, kurių situacija dar blogesnė, skolinasi pinigus iš bankų, kad galėtų sumokėti atlyginimus ir padengtų gydymo įstaigų išlaidas.

Net 60 procentų valstybinių gydymo įstaigų yra ant bankroto ribos. Spalio pradžioje vyko Lietuvos medikų ir Sveikatos apsaugos ministerijos atstovų susitikimas Seime. Ten ne vienos ligoninės vadovas viešai pasakė, kad net iki 90 proc. visų turimų lėšų išleidžia medikų atlyginimams.

(94 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietuviai dalinasi maisto nuotraukomis iš Lietuvos ligoninių

Būtent todėl pacientų maitinimui, priemonėms, vaistams ir kitoms ligoninės reikmėms lieka vos 5-10 proc. Medikai ir ligoninių vadovai priešinasi restruktūrizacijai bei ligoninių infrastruktūros pokyčiams.

O iki tol, vargu ar situacija bus geresnė nei matant šias nuotraukas su užsienio ligoninių maistu. 

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Maistas užsienio ligoninėse


Rašyti komentarą...
B
Beata
2017-10-14 19:13:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal dar reiketu patikrinti virtuves darbuotojus iseinancius is darbo? Bent anksciau esu girdejusi, kad parsinesa tiek, kad nespeja suvalgyti. O ligoniams tik nuovirai lieka. Lietuvoje dar vis iprasta nesti ka tik sugeba.
Atsakyti
-1

s
stase
2017-10-14 19:03:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
ligoninėse graudus vaizdelis jau tikrai
Atsakyti
0

A
Auuuu
2017-10-14 20:33:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
O man l.skanus maistas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų