Už daugiau kaip 200 tūkst. litų svetimo turto pasisavinimą ir apgaulingą apskaitos tvarkymą laisvės ketveriems metams šešiems mėnesiams netekusi panevėžietė R. P. apygardos teismo skelbtos laisvės atėmimo bausmės neišgirdo - moteris nuosprendžio nelaukė ir pasislėpė užsienyje.

Už sukčiavimą, dokumentų suklastojimą ir apgaulingą apskaitą kelis kartus teista 47 metų R. P. - vienos statybų darbais užsiimančios bendrovės vyriausioji finansininkė - buvo kaltinama pasisavinusi 202 tūkst. 485 litus.

Žiniaraščius klastojusi finansininkė buvo įrašiusi tariamai išmokėtus dividendus - 145 tūkst. 890 litų, taip pat ji neatiduodavo į kasą už atliktus darbus gautų pinigų ir juos pasisavindavo.

Nukentėjo aštuoniolika žmonių. Darbuotojai kartais nesulaukdavo atlyginimų, nes darbo užmokesčiui skirti pinigai taip pat būdavo pasisavinami.

Teismas patenkino bendrovės pateiktą civilinį ieškinį nuostoliams atlyginti, taip pat priteisė atlyginti kitu nuosprendžiu prieš dvejus metus paskirtą ir nesumokėtą 10 tūkst. litų baudą, nutarė konfiskuoti tris tūkstančių litų.

Kitoje Panevėžio apygardos prokuratūros prokurorų kartu Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdybos pareigūnais tirtoje kyšininkavimu kaltinto ir nuteisto bankroto administratoriaus baudžiamojoje byloje R. P. dar buvo kaltinta Nacionalinės bankroto administratorių asociacijos dokumentų suklastojimu.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų