Nelaimė įvyko Varėnos rajone, Kybišių kaime.

Policija sulaikė du įtariamuosius - šešiolikmetį ir dvidešimtmetį.

Pirmadienį Varėnos rajono policija ieškojo nusikaltėlių, kurie nuskriaudė pagyvenusią moterį. Policijos vadovas Gintaras Muliuolis portalui Balsas.lt sakė, kad nukentėjusią moterį aptiko kaimynai išgirdę neaiškius garsus.

Medikai diagnozavo nosies kaulo lūžimą, veido sumušimą, tarpvietės plyšimą bei lytinių organų sužalojimus. Moteris paguldyta į ligoninę.

Pareigūnams, mėginusiems nustatyti įtariamuosius, kilo rūpesčių apklausiant nukentėjusią senutę, nes paaiškėjo, kad išniekinta ir sumušta namo šeimininkė yra kurčnebylė, tačiau gestų kalbos nežino. Norėdama susikalbėti policija buvo priversta ieškoti "vertėjos", kurią rado gretimame kaime.

Jai sumušta senutė apibūdino skriaudikus.

Paaiškėjo, kad du kaukėti vyriškiai į senutės namus įsiveržė pirmadienio vakarą. Nepilnametis, kuris jau yra teistas, laikė namo šeimininkę, o vyresnis bendras mušė ir žagino.

Išniekinę ir sudaužę senutę pagrobė pinigus ir juvelyrinius dirbinius.

Policijai pradėjus nusikaltėlių paiešką paaiškėjo, jog vienas jų yra O.B. kaimynas. Šešiolikmetis papasakojo savo pažįstamam apie įvykį. Antradienio naktį pareigūnai sulaikė jį ir kiek vyresnį bendrą.

"Tai yra žiaurus nusikaltimas, netelpantis į padorumo rėmus. Policija šoke. Seniai nematėme tokių niekšų", - kalbėjo Varėnos rajono policijos vadovas Gintaras Muliuolis.

Pasak jo, abu nusikaltėliai dabar yra areštinėje. Teismo bus prašoma juos suimti.  


Rašyti komentarą...
b
bage11
2013-02-12 10:30:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
saudyt
Atsakyti
0

R
Rasa
2013-02-12 11:55:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Isgamos!!! kuo grieztesne bausme tokiems!
Atsakyti
0

G
Gerda
2013-02-12 11:52:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
baisu netas zodis
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų