Nuogos lietuvės užplūdo paplūdimį: vaizdas – pribloškia

Karštas reidas pajūryje: policijos ir viešosios tvarkos pareigūnai staiga patikrino paplūdimį, kuris jau keliolika metų yra bendras, tačiau jį vis dar okupavusios natūralumą mėgstančios dailiosios lyties atstovės.

Nuogos moterys nesibodi iš savo teritorijos vaikyti vyrų, o pareigūnus pasitiko nedraugiškai. Toks nesankcionuotas nuogumas joms kainuos... po 16 eurų.

Klaipėdos, Palangos, Neringos paplūdimiai suskirstyti zonomis, yra vyrų, moterų, nudistų pliažai, skirti aktyviam ar pasyviam poilsiui.

(118 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nuogos lietuvės užplūdo paplūdimį: vaizdas – pribloškia

Tačiau Melnragėje yra viena vieta, kuri it magnetas traukia nuogas, dažniausiai pagyvenusias damas: prieš keliolika metų čia buvo moterų pliažas, bet dabar jis nukeltas gerokai šiauriau, o senjorės paėjėti nesivargina. Šiandien jas bendrame paplūdimyje aplanko policijos ir viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai.

Sutinkami jie ne itin draugiškai: vienos damos puola rengtis, o kitos – žodžiais.

Moterys sako, kad oficialus jų pliažas – per toli.

Pareigūnai vakar apėjo šį paplūdimį ir visas damas įspėjo, kad jei dar jos deginsis nuogos – laukia baudos, tačiau šiandien popiet smėlis tiesiog nusėtas nuogų kūnų.

Ir policija, ir viešosios tvarkos skyrius sulaukia nemažai skundų, kad čia negali lankytis šeimos. Kai kurios damos ir pačios savikritiškos.

Vis dėlto nė viena kalbintų damų neatsako, kodėl tokiame garbiame amžiuje, kai artėja net 90-imt, taip norisi lygiai įdegti visą kūną.

Pagal miesto taisykles, bendrajame paplūdimyje, kaip ir bet kur mieste, nuogiems būti negalima – reikia dėvėti maudymosi kostiumėlius.


Rašyti komentarą...
f
fd
2018-05-29 19:54:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Niekam neidomus tie jusu nukare papai, rado priezasti tipo nenudegs, susiviniokit tik tuos atgal daiktus.
Atsakyti
-6

A
Aha
2018-05-29 19:50:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Duokit daunai zmonems gyvent uzpisot jau su tuo savo negalima bausim ir t.t. ka jus is SS grupuotes?
Atsakyti
-10

E
Ech.....
2018-05-29 21:35:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kuo šlykštesnis vaizdas, tuo jis arčiau tako... kodėl aš arba mano vaikai turim matyt šitas baisybes. O ir iš foto matosi, kad veideliai nuo kūjo su pjautuvu gymio.
Atsakyti
-9

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų