Nuo pirmadienio prekybos centruose atsidaro parduotuvės, kino teatrai, netrukus atsivers ir lauko kavinės

Nuo pirmadienio darbą Lietuvoje gali atnaujinti prekybos centruose įsikūrusios parduotuvės, kino teatrai, teatrai, koncertų salės, leidžiami nedideli renginiai.

Pagal praėjusią savaitę Vyriausybės priimtą sprendimą, prekybos centruose veikiančios parduotuvės galės dirbti tik šiokiadieniais, savaitgaliais jų veikla draudžiama.

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė pabrėžė, kad jau anksčiau prekybos centruose veikusios parduotuvės – maisto, veterinarijos, pašarų gyvūnams, gėlių, optikos ir ortopedijos, laidojimo reikmenų, vaistinės, taip pat parduotuvės, turinčios tiesioginį įėjimą iš lauko – savaitgaliais veiks, kaip ir iki šiol. 

Visose atidaromose prekybos vietose vienam žmogui turi tekti ne mažiau kaip 50 kvadratinių metrų viso prekybos centro ploto arba vienu metu galės būti aptarnaujamas tik vienas žmogus.

Nuo pirmadienio taip pat leista lankytojus priimti kino teatrams, profesionaliojo scenos meno įstaigų salėms, organizuoti renginius su žiūrovais lauke ir patalpose.

Pagal Vyriausybės sprendimą, tokiuose renginiuose turėtų būti ne daugiau 150 lankytojų, jie negalės užimti daugiau kaip 30 proc. vietų salėse.

Vėliau šią savaitę turėtų pradėti veikti lauko kavinės, o nuo kitos savaitės – sporto klubai.

Atveriamos veiklos buvo uždarytos nuo pernai lapkričio pradžios, paskelbus antrąjį visuotinį karantiną.


Rašyti komentarą...
I
IDIJOTAI
2021-04-19 07:42:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Saussio mėnesį kai susirgimų buvo 300, kai visa Europa normaliai dirbo visur prekybos centrai, restoranai ir kavinės, tai mes buvome uždaryti namuose net mirštačių tėvų į kaimą aplankyti negalėjome. O kai susirgimų skaičius išaugo iki 1200, štai tada moterėlių valdžia ima mus ir "atidaro". Ir tik todėl, kad reitingai sminga žemyn. BET REITINGAI SMINGA TODĖL KAD NESUGEBA ŠIMONYTĖ VALDYTI VALSTYBĖS, NETURI VIZIJOS, NETURI IDĖJOS IR NET NETURI SUPRATIMO KUR EINA LIETUVA IR KUR TURI EITI... Štai ir gyvename tipinį nevykėlio gyvenimą - blaškomės, darome klaidas ir kad ir kur neatsiduriame, visada yra "ne ten". Nes nežinome kas gi tas "ten" turėjo būti.
Atsakyti
-12

!
!!!
2021-04-19 08:22:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gales vaikai eiti bet kur, tik ne i mokykla!!!! Visos valstybes pradeda nuo mokyklu atidarymo, LT svarbiau kino teatrai, parduotuves!!!!!!!!
Atsakyti
-2

V
Vilnietis
2021-04-19 09:32:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na ir kas kad1200. Mažiau tegų testuojasi ir bus gražesni skaiciai. Seniai juk žinoma kad nuo testuotų reikiaišves procenta pliusinių ir padaugint iš Lietuvos gyventojų skaičiaus. Reiškia kad Lietuvoje vaikšto apie 200000 covidinių šiai dienai. Nieko nepadejo karantininiai ribojimai tik žlugdė verslus ir veiklas, sukurė niūru karantinini pasaulį. Ir nieko nepadėjo. Covidas nepaprastai skvarbus yra ir jis visur jau greta kiekvieno, net namuose ir ypač namuose ir butuose. Nu ir ka gal išmirėm jau? Neišmirimėm. Gyvenam su covidu visur greta. Ir daug metų taip gyvensim. Visiems laikams jau. Skirti demesi laikas gydymui ir vakcinavimui. O ne neduodančių rezultatų ribojimams. O skaičiai priklauso tik nuo trstavimo kiekio. Daugiau testuo bus negražus skaičiai. Juk nepagautų covidinių kasdiena vaiksto vien Vilniuję koks 20000 kurie jau turi antikunius nuo covido tokių covidas nebepuola. Kas persirgo ar vakcinavosi. Galim gyvent be nepasiteisinusių karantino ribojimų verslams ir veikloms. Blogiau jau nebus
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų