Nuo Covid-19 paskiepyta 4,1 tūkst. mokytojų, dalis ištirtųjų turi antikūnų

Nuo COVID-19 jau paskiepyta 4,1 tūkst. mokytojų, o beveik penktadalis pedagogų, ištirtų dėl koronaviruso, turi antikūnų.

Apie tai BNS ketvirtadienį informavo Sveikatos apsaugos ministerija (SAM).

Iš viso vakcinuoti 4108 ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo darbuotojai, skiepijimas šiuo metu vyksta visose savivaldybėse.

SAM teigia nerenkanti duomenų apie skiepo atsisakiusius pedagogus.

Tuo metu serologinių antikūnų tyrimų nuo sausio 25 dienos atlikta 8811, iš kurių 1579 arba 17,9 proc. tirtų asmenų turi antikūnų.

PGR tyrimų nuo sausio 29 atlikta 1485, iš kurių 196 (13 proc.) buvo teigiami. 

Iš viso planuojama paskiepyti 30 tūkst. pedagoginių darbuotojų, didžioji dalis jų dirba ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigose – apie 16,2 tūkst., bendrojo ugdymo įstaigose – apie 6 tūkst., specialiose mokyklose – 1,3 tūkstančio.

Kiti švietimo darbuotojai sudaro dar apie 30 proc. personalo, skaičiuojant nuo pedagoginių darbuotojų skaičiaus.

Ugdymo įstaigų darbuotojų vakcinavimas pradėtas kiek anksčiau, nes švelninant karantino sąlygas švietimo darbuotojai grįš į mokyklas ir atnaujins kontaktinį darbą.


Rašyti komentarą...
j
jdjd
2021-02-11 21:46:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dalis istikruju turi. O tai pala pala. Niekas netikejo pries tai, kad isvis gali but tie antikuniai? Rekomenduociau Lietuvai sienas uzdaryt su visom salim ir neisileist nieko kol Lietuvoj visi netures imuniteto bandos po skiepu arba tos 70% bandos arba tiesiog naturaliai. Gal cia genetika tokia Lietuviu, o visi kiti tai silpni ne Leituviai nes persimaise ne grynakraujai babajai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų