Nuo COVID-19 mirė dar vienas virš 40-ies metų vyras, iš viso per pandemiją – 4 tūkst. žmonių

, Publikuota 2021.05.06 10:29

Ss 2021-05-06 15:16:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Girdėjau, kad pirma debilai suserga. Juos corona virusas greičiau dabaigia ypač antivakserius.   ATSAKYTI
Mhm 2021-05-06 12:22:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kiek ne nuo viruso? Kiek rase pertekliniu mirciu?!   ATSAKYTI
Milda 2021-05-06 11:52:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Parašykit kiek mirė nuo vakcinų žmonių,tai bus aiškiau?Gal šie žmonės mirė nuo vakcinos,bet rašote,kad nuo Covid-19!Visam pasaulyje mirė pasiskiepinne daug žmonių,tik Lietuvoje ne?!!!!!   ATSAKYTI
giltine 2021-05-06 11:09:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
mire mire mire mire, o kiek gime?   ATSAKYTI
Tv3.Lt 2021-05-06 10:53:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tet Nguyen Dan - Mėnulio naujieji metai Vietname.

*Tet Nguyen Dan - Būdas pasakyti Mėnulio naujus metus Vietname, ir tai tiesiogine prasme reiškia „pirmąjį Naujųjų metų pirmąjį rytą“.
*Tai vienas iš svarbiausių festivalių Vietnamo žmonėms ir yra nacionalinė šventė.
*Vietnamo gyventojai Vietname šią dieną dažniausiai praleidžia gerai praleisdami laiką su šeima ir draugais.
*Tet“ atvyksta su pirmąja pavasario diena Vietname ir yra pats aktyviausias laikas šalyje.
*„Tet Nguyen Dan“ švenčiamos tris dienas iš eilės, skirtingai nei penkiolika dienų stebimi kinų Naujieji Metai.
*Tet“ metu vietiniai gyventojai visą savaitę laikosi kelių tradicijų.
*Pirmąją dieną jie paprastai švenčia su šeima. Antroji diena praleidžiama aplankant draugus. Paskutinę ir paskutinę „Tet“ dieną jie švenčia lankydamiesi šventyklose, pagerbdami protėvius, aukodami „Ngu Qua“ (penkių rūšių vaisius) prie savo šeimos altoriaus ir gerbdami mokytojus. Tradiciškai kinų Naujieji Metai ir „Tet“ turi daug bendrų.
*Vietnamo virtuvėje yra trys globėjai, kuriuos jie vadina Ong Tao (virtuvės dievas), ir jie tiki, kad šie dievai grįžta į dangų ir pateikia 23 metų mėnulio kalendoriaus dvylikto mėnesio metinę ataskaitą apie visus šeimos narius. Taigi išvykimo dieną šeimos nariai aukoja už juos aukas, kurias, kaip manoma, jie naudoja savo kelionėje.
*Protėvių altorius, papuoštas gėlėmis, vaisiais ir maisto aukomis
Altorius protėviams, papuoštas gėlėmis, vaisiais ir maisto aukomis.
*Vietiniai gyventojai vengia šluoti savo namus „Tet“ metu, nes mano, kad tai gali nuvilti sėkmę. Be to, per tą pačią prietaringą priežastį „Tet“ atostogų metu jie nenukerpa nagų ir neapkirpia plaukų.
*Viena iš svarbiausių tradicijų, kurių vietnamiečiai laikosi „Tet“ metu, yra ta, kad jie labai akcentuoja tai, kas naujaisiais metais į namus pateks pirmasis. Jiems tai pirmas žmogus, atnešantis gerą ar blogą sėkmę ateinantiems metams! Taigi, jie paprastai mano, kad namo galva ar kas nors iš tiesų yra sėkmingas išvykti ir grįžti į namus likus vos kelioms minutėms iki vidurnakčio.
Vietnamai tiki, kad raudona ir geltona spalvos atneša sėkmę, taigi „Tet“ šventėse rasite vietas ir gatves, papuoštas šiomis dviem spalvomis.
*Vietiniai gyventojai taip pat mano, kad bet koks būdas pradėti savo dieną Teto aušroje nulems jų likimą ateinančiais metais.
*Taigi jie visada šypsosi ir elgiasi gražiai su aplinkiniais žmonėmis, tikėdamiesi geresnio rytojaus.
*Vietiniai gyventojai Pietų ir Vidurio Vietname namus puošia „Ochna Integerrima“, o šiauriečiai dekoravimui naudoja persikų gėlę. Svetainėje jie Tet metu naudoja kumkvatų medį. Šių medžių vaisiai simbolizuoja vaisingumą ir vaisingumą, kurių kiekvienas iš jų tikisi ateinančiais metais.
*Tet“ iš esmės yra tas metų laikas, kai vietiniai gyventojai nori pradėti iš naujo, atleisti ir pamiršti praeitį! Jie sutvarko skolas, atleidžia senus niurzgimus ir valo namus nuo bet kokios netvarkos.
*Tai laikas, kai jie pasirenka visą sėkmę ir sėkmę ir tikisi geresnių ateinančių metų. Kadangi tai yra nacionalinė šventė, visos vietinės parduotuvės ir įmonės bus uždarytos. Žmonės prieš kelias savaites būna užimti, kad galėtų nusipirkti dovanų, maisto prekių ir drabužių bei pasirūpinti visais kitais pasiruošimais.
*Vietnamo Naujųjų metų linkėjimai - kaip pasveikinti vietinius gyventojus Tet metu
*Anglakalbiams vietnamiečių kalbą šiek tiek sunku išmokti. Tai tas pats, kas kinų ir tajų kalbos, kurios yra toninės ir todėl turi sunkų tarimą. Tačiau vietnamiečiai yra labai linksmi ir svetingi, ir nesvarbu, ar mokate vietinę kalbą, ar ne, jie supras jūsų bandymą kontekste. Tiesiog pasakykite „chuc mung nam moi“, kuris paprastai tariamas kaip „Chook moong Nahm Moi“. Tai tradicinis sveikinimas per „Tet“. „Song lau tram tuoi“ vaikai naudoja sveikindami vyresniuosius, o tai reiškia „ilgą 100 metų gyvenimą“. „Suc khoe doi dao“ sakoma linkint geros sveikatos, o „An Khang thinh vuong“ - saugumui ir klestėjimui.   ATSAKYTI
Nieko naujo 2021-05-06 10:53:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ankstesniu metu mirciu statistika panasi.
Mire zmones ir mirs. Toks gyvenimas.
Nebauginkite.   ATSAKYTI
Www 2021-05-06 10:37:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Mirė prieš mėnesį, o tik dabar sumąstė, kad nuo covid   ATSAKYTI
Šlota 2021-05-06 10:34:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Bet kodėl nenusispardi no koronkes nei venas valdžiasnukis   ATSAKYTI
Slotai 2021-05-06 10:44:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
100%pastebejimas,tikrai vis miršta paprasti žmonės, o nėra nei vieno valdžiazmogiu? matomai jų joke korona neima, niekas, nei dievas, nei velnias, su tokiais niekas nenori prasidet   ATSAKYTI
REKLAMA
Į viršų