Norvegiją šiurpina vagišiai iš Lietuvos: šokiruojantis planas veikia idealiai Vaizdo įrašas

Norvegijoje siaučia vagišių gauja iš Lietuvos – ilgapirščiai važinėja po parduotuves ir tiesiog prisikrauna krepšius brangių prekių, daugiausia įvairią buitinę techniką, kompiuterius. Kaip jie šeimininkauja Norvegijoje, užfiksavo stebėjimo kameros.

Vaizdo įraše, kuris nufilmuotas gegužės 8 dieną matosi, kaip du vyrai atsineša didelius krepšius ir vaikštinėdami tarp lentynų ima į juos krauti įvairias prekes. Laisvai vaikštinėdami atėjūnai kraunasi vis daugiau daiktų. Iš viso parduotuvėje jie išsirinko devynis fotoaparatus, penkias brangias ausines ir dvi bepilotes skraidykles. Bendra prekių vertė – apie 6 tūkstančiai eurų.

Nors vagysčių planas elementarus ir nesudėtingas, atrodo, kad jis veikė be priekaištų. Po kelių sėkmingų vagysčių vyriškiai taip įsidrąsino, kad prarado net menkiausią savisaugos jausmą.

(27 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Norvegiją šiurpina vagišiai iš Lietuvos

Veikia koordinuotai

Prisikrovę krepšius lietuviai įžūliai patraukė laukųjų durų link. Nors durys buvo užblokuotos, atėjūnams tai nesukėlė rūpesčių. Netrukus vyrus pasitinka dar vienas vyras – matyt, tai jų bendrininkas. Jam priartėjus durys atsiblokuoja automatiškai. Trečiasis vyras su tamsiais akiniais ne tik atidarė duris, jis veikiausiai atliko ir kitą misiją – stovėjo lauke ir sergėjo, ar neatvažiuoja policija. Savo veiksmus parduotuvėje jie koordinavo bendraudami telefonu.

TIk išėję į lauką visi trys vyriškiai dideliu greičiu nurūko automobilio link. Įsėdę į sidabrinį „Opel Astra“ universalą su lietuviškais registracijos numeriais vagišiai skubiai pasišalino.

Pranešama, kad tie patys asmenys lankėsi dar dviejose to paties tinklo parduotuves kituose miestuose. Gegužės 2-ąją jie išnešė tris robotus dulkių siurblius, buvo pastebėti vienoje parduotuvėje ir gegužės devintąją.


Rašyti komentarą...
Z
Zirnis birzai
2018-05-15 20:16:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bl prisika o kiti zmones kencia per juos taip ir nebepasitiki lietuviais
Atsakyti
-2

V
Vasia
2018-05-16 12:12:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Edminas Mockevicius ir jo mokytojas Rimvydas Raugala :))
Atsakyti
0

A
Aris
2018-05-15 19:40:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
A pirmakart isgirdot?
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (48)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų