Net ir išrinkus Vilniaus merą, Šimašius ir Zuokas nesitaiko

Antrajai kadencijai išrinktas Remigijus Šimašius džiaugėsi, kad vilniečiai patikėjo jo miesto vizija, o rinkiminę kovą pralaimėjęs Artūras Zuokas kalbėjo apie, jo nuomone, nešvarią rinkiminę kampaniją.

Vilniaus meras Remigijus Šimašius dėkojo vilniečiams, kurie palaikė jo miesto matymą:  „Tikiu, kad daugelis vilniečių balsavo už ateitį, o ne prieš kažką. Už miestą, kuris yra draugiškas, atviras, kūrybingas, laisvų žmonių miestas.“

Politikas nebuvo linkęs detalizuoti su kuo sudarys valdančiąją koaliciją Vilniaus miesto savivaldybės taryboje.

„Koaliciją aš įsivaizduoju apie darbus. Turime, pirmiausia, susitarti dėl tikslų ir darbų. Norėčiau ir koalicijos sutartį turėti detalesnę nei prieš ketverius metus, o tai reiškia, kad bursiu tuos žmones, kurie sutiks su mano miesto vizija“, – dėstė politikas.

Dabartinis Vilniaus meras tvirtino, kad planuoja kalbėtis ir su konservatoriais, ir su lenkų frakcija, ir su valstiečiais.

Paklaustas, ar kviestų į koaliciją Artūro Zuoko vadovaujamą frakciją, R. Šimašius teigė, kad „nebraukia brūkšnio“, bet tikisi, kad konkurento mero rinkimuose pagalbos neprireiks.

Savo antrojoje kadencijoje R. Šimašius tikisi tęsti pirmojoje kadencijoje pradėtą skaidrų savivaldybės įmonių valdymą ir atvirų duomenų sklaidą.

„Man svarbu, kad miestas būtų laisvės tvirtovė, kur žmonės gerai gyvena ir gerai jaučiasi“, – kalbėjo R. Šimašius.

Kaltina šmeižtu

Artūrui Zuokui, kaip ir prieš ketverius metus, teko pripažinti pralaimėjimą R. Šimašiui.

„Norėjosi geriau“, – liūdnai šyptelėjo A. Zuokas.

Politikas mano, kad jis ir jo komanda rinkimų kampanijos metu dirbo gerai.

„Bendravome su rinkėjais, turėjome idėjų, kurios miestui būtų sugrąžinusios lyderystę ir tas galimybes, kurios nebuvo panaudotos per pastaruosius ketverius metus“, – svarstė jis.

Politikas mano, kad jo konkurento pergalę lėmė tai, kad jis gerai panaudojo administracinius savivaldybės resursus rinkimų kampanijos metu.

„Taip pat buvo labai daug, paskutiniu metu, išpilta bjauraus purvo. Kaltinta nebūtais kyšiais ar sukurta kampaniją, kai ištraukiamos penkiolikos metų senumo detalės, jos interpretuojamos, kai jos neturi nieko bendro su tiesa“, – kalbėjo politikas.

REKLAMA

A. Zuokas džiaugėsi, kad jo vadovaujama Lietuvos laisvės sąjunga ženkliai sustiprino savo pozicijas Vilniuje, kur jo frakcija yra antra pagal dydį.

A. Zuokas tvirtino, kad turėjo pokalbius su kitų partijų atstovais, tačiau kol kas sunku kalbėti, ar jo vadovaujama politinė jėga bus valdančioje koalicijoje.

„Kol R. Šimašius neatsiprašys už tą šmeižtą, kurį skleidė rinkimų kampanijos metu, man sunku įsivaizduoti jį ir mane vienoje koalicijoje“, – tvirtino A. Zuokas.


Rašyti komentarą...
b
burbulas
2019-03-18 08:03:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
kaip visada, svarbiausias reikalas apsistumdyti ir toliau visur kitur aiskintis savo santykius, tas vilnius ir jo problemos, paskutineje vietoje...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų