Nemokamas šakas nešė glėbiais

Laisvės aikštėje Panevėžio miškų urėdija šiandien nemokamai dalijo spygliuočių šakas. Per akciją „Parsinešk Kalėdas į savo namus“ dovanota 4 500 eglės ir 500 pušies šakų. Urėdijos medelyno viršininkas Egidijus Kaluina sako nesitikėjęs, kad akcija bus tokia populiari.

„Šakas nešė glėbiais – nebe po vieną kaip anksčiau, o po tris, keturias ar net penkias. Ar tokios nuostabios šakos šiemet buvo, ar kas“, – stebėjosi jis.

Be to, pernai šakas miškininkai dalijo ilgiau. Šiandien vos atvykus į aikštę urėdijos traktoriui, nemokamų šakų laukė jau apie 150–200 žmonių. E. Kaluinos manymu, pernai galėjo sutrukdyti žvarbokas oras ir galbūt nebuvo daug informacijos apie akciją.

Nors šakos šiemet buvo kaip niekada populiarios, jų užteko ne vien laukusiesiems akcijos pradžios, bet ir praeiviams. Medelyno viršininkas džiaugėsi, kad žmonės patenkinti – jiems padaryta šventė.

Miškininkai eglių ir pušų šakas akcijai ruošė tris dienas, o dirbo aštuoni žmonės. Spygliuočių šakų šiemet buvo daugiau nei pernai. Visoje šalyje šios jau penktus metus organizuojamos akcijos metu planuota išdalyti daugiau nei 100 tūkst. eglių šakų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų