Pasvalio rajone pasieniečiams įkliuvo kaunietis, krovininiu automobiliu gabenęs 830 butelių nelegalių alkoholinių gėrimų ir daugiau kaip tūkstantį pakelių kontrabandinių cigarečių. Šis krovinys buvo sudėtas į iš gipso kartono plokščių originaliai sumeistrautą slėptuvę. Ją pasieniečiai rado po plokštėmis pastebėję išsiliejusį skystį.

Pirmadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pakrančių apsaugos ir Ignalinos rinktinių Kriminalinės žvalgybos ir Sienos kontrolės skyrių pareigūnai Pasvalio rajone, kelyje Panevėžys – Bauskė, sustabdė link Latvijos važiavusį krovininį automobilį „Mercedes Benz“. Nuo šios vietos iki Lietuvos sienos su Latvija – apie 3 kilometrus. Kitam asmeniui priklausantį automobilį vairavo 23-erių kaunietis, gabenęs gipso kartono plokščių krovinį.

VSAT pareigūnai po plokštėmis pastebėjo išsiliejusį skystį, kuris skleidė alkoholio kvapą. Patikrinę krovinį detaliau pasieniečiai aptiko, kad gipso kartono plokštės tebuvo priedanga nelegaliam kroviniui. Iš pirmo žvilgsnio atrodė, kad plokštės sukrautos viena ant kitos, tačiau išties iš jų buvo pagaminta savotiška dėžė. Nukėlę viršutines plokštes slėptuvės viduje VSAT pareigūnai aptiko 830 stiklinių 0,7 litro talpos butelių alkoholinių gėrimų. Buteliai buvo be banderolių su etiketėmis rusų kalba „Kabančik vodka“.

REKLAMA

Toje pat plokštėse įrengtoje slėptuvėje pasieniečiai aptiko ir 1110 pakelių kontrabandinių cigarečių „Winston“, „Monte Carlo“ ir „Minsk“, paženklintų baltarusiškomis banderolėmis.

Dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų gabenimo Pakrančių apsaugos rinktinės pasieniečiai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Už tokį nusikaltimą gresia bauda arba laisvės atėmimas iki penkerių metų. Kaunietį vairuotoją pasieniečiai uždarė į areštinę. Automobilis „Mercedes Benz“, nelegalus alkoholis ir cigaretės saugomi Pakrančių apsaugos rinktinės Zoknių užkardoje.

 

VSAT

 


Rašyti komentarą...
V
Vd
2014-03-04 14:38:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Straipsnio ištrauka "Nukėlę viršutines plokštes slėptuvės viduje VSAT pareigūnai aptiko 830 stiklinių 0,7 litro talpos butelių alkoholinių gėrimų. Buteliai buvo be banderolių su etiketėmis rusų kalba „Kabančik vodka“. Toje pat plokštėse įrengtoje slėptuvėje pasieniečiai aptiko ir 1110 pakelių kontrabandinių cigarečių „Winston“, „Monte Carlo“ ir „Minsk“, paženklintų baltarusiškomis banderolėmis. Dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų gabenimo Pakrančių apsaugos rinktinės pasieniečiai pradėjo ikiteisminį tyrimą."
Vežė kontabandinę degtinę, bet kodėl rašo, kad dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų gabenimo pradėjo tyrimą..............
Atsakyti
0

J
Jonas
2014-03-04 16:18:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Darbais,NE žodžiais męs TĖVYNĘ MYLIM.........
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų