• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Siekdami pritraukti klientus, įmonės ir asmenys naudoja įvairiausio tipo reklamas, kuriomis bando sukaustyti žmonių dėmesį ir parduoti savo paslaugas. Gana įdomi reklama buvo pastebėta ir „Facebookׅ“ puslapyje „Gyvenimu nusivylęs NT brokeris“. Jame dalinamasi reklamos skelbimu, kuriame klausiama: „Jau greitai pas Dievulį?“, o apačioje siūloma perimti žmonių turtą.

Siekdami pritraukti klientus, įmonės ir asmenys naudoja įvairiausio tipo reklamas, kuriomis bando sukaustyti žmonių dėmesį ir parduoti savo paslaugas. Gana įdomi reklama buvo pastebėta ir „Facebookׅ“ puslapyje „Gyvenimu nusivylęs NT brokeris“. Jame dalinamasi reklamos skelbimu, kuriame klausiama: „Jau greitai pas Dievulį?“, o apačioje siūloma perimti žmonių turtą.

REKLAMA

Lietuvos nekilnojamojo turto brokerių asociacijos vadovas Giedrius Pavilionis sako, kad šią reklamą vertina iš dviejų pusių.

„Jei tai iš tikrųjų yra brokerių reklama, reklamuojant kokią nors paslaugą, tai tikrai nėra etiška. Bet aš manyčiau, kad tai net ne paslaugą reklamuojantis skelbimas. Nes nesiūlo jie paslaugos, o siūlo perimti turtą, tai vargu ar rastume tokį asmenį, kuris perduotų turtą ir dar užsiimtų dokumentų perrašymu. Juo labiau, kad tikriausiai dėmesys čia kreipiamas į vyresnio amžiaus žmones“, – teigia G. Pavilionis.

Iš kitos pusės, brokerių asociacijos prezidentas sako, kad tokiu skelbimu labiau tikriausiai siekiama atkreipti dėmesį ir taip gauti žinomumo. Vyras sako, kad daug kas tokią reklamą tikriausiai priima kaip juoką.

REKLAMA
REKLAMA

Tuo tarpu nekilnojamojo turto agentas Mantas Mikočiūnas sako, kad visgi tokios reklamos gadina brokerių reputaciją ir sukurią negatyvią nuomonę apie juos. Jis sako, kad pagrindinė problema yra ta, jog Lietuvoje niekas nereguliuoja, kaip turėtų dirbti nekilnojamojo turto brokeris.

REKLAMA

„Faktas, kad tai (reklama – aut. past.) yra neetiška ir tai yra bandymas paveikti kaip nors žmogų. Morališkai, manau, kad tai yra negražu prieš žmones, prieš kuriuos tai yra nukreipta. Bet brokerio specialybė nėra reglamentuota, niekas nereguliuoja (brokerių darbo – aut. past.), niekas negali pasakyti etiška ar neetiška, o įstatymiškai tai, iš principo, skelbimas nieko nepažeidė“, – tvirtina M. Mikočiūnas.

Siekia atkreipti dėmesį

Tv3.lt žurnalistams plačiau pasidomėjus visgi paaiškėjo, kad už šiuos skelbimus atsakingas nekilnojamojo turto agentas Adas Užkuraitis. Vyras patvirtina, kad skelbimą būtent ir naudoja kaip reklaminį triuką, kad sukeltų žmonėms emocijas ir atkreiptų į save dėmesį.

REKLAMA
REKLAMA

„Aš ieškau tokių žmonių, kurie atiduoda turtą, kuris jiems yra nereikalingas. O jeigu atsirastų toks žmogus, kuris sakytų, kad neturi palikuonių ir užrašys man palikimą, tai aš tuomet tuo žmogumi rūpinčiausi kaip šeimos nariu, bet kol kas toks žmogus neatsirado“, – sako A. Užkuraitis.

Vyras tvirtina, kad taip jis gali padėti ir žmonėms, kurie nori atsikratyti nereikalingu turtu, kurio niekas neperka, o dėl to kai kurie žmonės negali gauti ir valstybės išmokų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Sakykim, kad žmonės turi seną trobą, kuri yra sugriuvusi ir žmogus neturi pinigų tvarkyti tos aplinkos, niekas jos neperka, o savivaldybė neima. Ir galiausiai nutinka taip, kad žmogus negali gauti savivaldybės išmokų ar kompensacijų, kadangi turi turto, o to turto niekas nepaima“, – teigia jis.

A. Užkuraitis priduria, kad žmonės į jį yra kreipęsi, bet dažniausiai tai būna piktų giminaičių ar žmonių, norinčių pagirti vyrą už gerą humoro jausmą, skambučiai.

REKLAMA

Gali pasirodyti neetiška, tačiau blogos reklamos nebūna, o jei žmonės užsigauna tokiu skelbimu, tuomet vyras būtinai jų atsiprašo. Vyras sako, kad kartais įvyksta ir nesusipratimų ir pabrėžia, jog jei žmonės turi giminaičių ar palikuonių, kuriems gali turimą turtą perleisti, tuomet jie į jį kreiptis neturėtų.

„Jeigu aš būčiau sukčius, tada suprantu, čia būtų kas nors kito. Bet jeigu turtas nereikalingas, tada arba jį man parduoda už simbolinę kainą, arba galiu tą turtą paimti dovanojimo būdu. Bet jeigu jis yra reikalingas, jei žmogus tam turte gyvena, bet galvoja, kad po mirties neturi kam jo palikti, neturi kam paskambinti, neturi giminaičių – tai aš galiu juo tapti, jeigu jis man užrašo tą nekilnojamąjį turtą palikimo būdu“, – dalinasi A. Užkuraitis.

Labai neetiška. Tiesiog, šlykšti tokia reklama. Iš socialinio, psichologinio požiūrio kvepia neskaniai! Tokią reklamą, senas žmogus pamatęs,gali įvairiai pagalvoti -och, jau Dievulis kviečiasi! Gali ir sveikata sušlūbuoti. Saugokime senus žmones ir neskubinkime jų gyvenimo šioje žemėje.
Kai pasaulyje vyrauja blogis
Kai pasaulyje vyrauja blogis
Jezus aplamai jokio turto neturejo, jeigu gaudavo - viska vargsam atiduodavo. Cia parazitai/blogosios jegos naudojasi zmoniu gerumu ir patiklumu - neapsigaukit. Jezaus mokymai yra auksciau pacios religijos. Jeigu norit buti kaip Jezus, tai paaukokit ta NT vargsams
Ar is peklos tas ju gerumas jie paims dykai ir net dokumentus nemokamai sutvarkis. Tai tiesiog dievo siusti vietininkai zemeje.....
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų