Nausėda: yra rizikų dėl vakcinacijos, Dulkio reakcija – teisinga

Prezidentas Gitanas Nausėda sako matantis rizikų dėl vakcinacijos nuo koronaviruso proceso skaidrumo, o pastarosiomis dienomis priimtus sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio sprendimus vadina žingsniais teisinga linkme.

Šalies vadovo teigimu, pastarojo metu skandalai rodo, kad prasidėjus masiniam vakcinavimui būtina aiški tvarka dėl skiepijimo prioritetų ir proceso skaitmenizavimas, siekiant užkirsti galimybę pasinaudoti „tvarkos skylėmis arba tam tikromis interpretacijos galimybėmis“.

„Masinis vakcinavimo procesas dar net neprasidėjo. Jeigu jau turime pirmosiomis savaitėmis štai tokio pobūdžio pažeidimus, kas atsitiks, kuomet prasidės masinis vakcinavimo procesas? Ar turėsime pakankamai aiškius kriterijus, ar turėsime sistemą, kai pereiname nuo aukštesnio prioritetiškumo lygio prie žemesnio“, – ketvirtadienį transliuotame interviu lrt radijui sakė G. Nausėda.

„Aš matau, kad sveikatos apsaugos ministras reaguoja, kad priimti tam tikri sprendimai, kurie turėtų užkirsti kelią arba bent jau sumažinti tokių pažeidimų galimybę ateityje, ir tai yra žingsnis teisinga linkme“, – pridūrė prezidentas.

Šalies vadovas taip pat sakė ketinantis su naująja generaline prokurore Nida Grunksiene aptarti „galiojančių teisės aktų taikymą štai tokio pobūdžio pažeidimams“.

A. Dulkys šią savaitę pasirašė kelis įsakymus, kuriais detalizavo vakcinavimo proceso tvarką.

Kalbėdamas apie situaciją dėl Nacionalinio visuomenės sveikatos centro, G. Nausėda teigė, kad įstaigoje yra veiklos organizavimo problemų ir reikalingi struktūriniai pertvarkymai, o trintis tarp ministerijos ir įstaigos vadovybės trukdo imtis pokyčių.


Rašyti komentarą...
P
PP
2021-01-14 09:42:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Apie situacijos gerėjimą reikia paklausti žmonių ,o ne politikierių. Ar patrumpėjo kryžiaus keliai iki gydytojo?
Atsakyti
0

A
Ale va
2021-01-14 08:44:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikia griežtinti kontrolę Ir bausmes korumpuotoje LR sveikatos apsaugos sistemoj. Ar valdantys ponai nemato situacijos nesuvaldymo?
Atsakyti
-2

K
Kazimiera
2021-01-14 14:07:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip nesuprantate,tai intrigos,kad visi bėgtų skiepytis iki galo nepatikrintais skiepais,valdžia užleidžia vietą,geručiai cha cha cha...Kitų šalių medikai streikuoja,važinėja po gatves praneša apie netinkamus skiepus,o pas mus....Jūsų pasirinkimas,aš per daug apsiskaičiusi ir bendravusi...niekada dabartiniais skiepais nesiskiepysiu,Aš ne prieš skiepus,aš už patikrintus skiepus !!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų