Nausėda: „Turime pasiekti, kad užsikrėtimų skaičius pagaliau imtų mažėti“

Trečiadienį su kadenciją baigiančiu premjeru Sauliumi Skverneliu susitikęs prezidentas Gitanas Nausėda paragino laikinąją Vyriausybę pasirengti COVID-19 vakcinų priėmimui bei aptarė pandemijos valdymą, pasirengimą perduoti darbus naujai Vyriausybei.

„Karantino sąlygomis pandemijos plitimas sulėtėjo, tačiau nesustojo. Siekdami apsaugoti žmonių sveikatą ir išvengti didesnių gydymo įstaigų veiklos sutrikimų, turime pasiekti, kad užsikrėtimų skaičius pagaliau imtų mažėti“, – pranešime spaudai cituojamas šalies vadovas.

G. Nausėdos teigimu, Lietuvą jau artimiausiu metu gali pasiekti COVID-19 vakcinos, todėl būtina tinkamai pasiruošti jų priėmimui ir visuomenės skiepijimui.

Atsižvelgiant į tai, kad Europos Sąjunga, o kartu ir Lietuva, yra apsisprendusios įsigyti trijų tipų vakcinas, kurių laikymo sąlygos skirtingos, ypač svarbu užtikrinti, kad logistiniai veiksmai būtų suderinti, vakcina saugiai laikoma ir efektyviai skirstoma.

Šalies vadovas taip pat išsakė lūkestį, kad laikinosios Vyriausybės nariai konstruktyviai ir sklandžiai perduos savo darbus naujam ministrų kabinetui, kai šis bus suformuotas.

Pasak prezidento, kolegiškas darbų ir informacijos perdavimas yra ypač svarbus šiuo kritiniu šaliai laikotarpiu, o laikinoji Vyriausybė privalo sąžiningai ir skaidriai atlikti savo pareigas iki paskutinių darbo akimirkų.


Rašyti komentarą...
P
Pilietis
2020-12-02 11:22:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taryba gali išsiaiškinti kodėl toks intensyvumas mirčių vyresniame amžiuje ir kurie nurodymai trukdo teikti pagalbą?
Atsakyti
0

D
Deja
2020-12-02 11:25:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kazkodel su tokiu karantinu ir gydymu atrodo, kad toks planas.. Daugiau skaiciu, daugiau mirusiu senuku ir ligoniu- didesne nauda valstybei
Atsakyti
-3

L
Lika
2020-12-02 11:20:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei leidzia prie egliu tokiom miniom rinktis bus dar baisiau
Atsakyti
-12

SKAITYTI KOMENTARUS (26)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų