Nausėda: Prezidentūros teisės grupė vertina Tomaševskio kreipimąsi

Prezidentas Gitanas Nausėda sako pavedęs Prezidentūros teisininkams įvertinti Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – Krikščioniškų šeimų sąjungos kreipimąsi dėl Seimo rinkimų rezultatų naikinimo.

Partijos pirmininkas Valdemaras Tomaševskis paprašė prezidento ir Seimo kreiptis į Konstitucinį Teismą dėl rinkimų įstatymo pažeidimų. 

„Kreipimąsi mes ką tik gavome, pavedžiau savo teisės grupei įvertinti jo argumentus ir tik tada mes priimsime sprendimą dėl kreipimosi“, – žurnalistams sakė G. Nausėda.

LLRA-KŠS teigia, kad Seimo rinkimų įstatymą pažeidė visuomenininko, laidų vedėjo Andriaus Tapino vykdytą kampaniją, kuria siekta, jog partija nepatektų į Seimą.

Seimo rinkimų įstatyme numatyta, kad prezidentas ir Seimas, gavę skundą, gali per 48 valandas kreiptis į Konstitucinį Teismą dėl Seimo rinkimų įstatymo pažeidimų. Šis įvertina, ar pažeidimai padaryti. Jeigu nustatoma, kad pažeidimai buvo šiurkštūs ir jie turėjo esminės įtakos rinkimų rezultatams, sprendimą dėl rezultatų panaikinimo ar tikrų galutinių rezultatų nustatymo priima Seimas.

G. Nausėdos spaudos konferenciją žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
Ken Kesey
2020-10-28 13:12:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kartais gelbėdamas savo kailį esi priverstas užmiršti savigarbą.
Atsakyti
-2

M
Marius
2020-10-28 13:26:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lenkai nebalsavo už šitą koloradinę šunbedžionę.
Atsakyti
-5

A
Antanas
2020-10-28 19:21:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
LLRA-KŠS Jedinkis prieš rinkimus pateisino Lukašenkos smurtinius veksmus prieš taikius mitinguotojus, Tomaševskis dėl jo bendrapartiečio neįžvelgė jokių problemų... Tomaševski ES parlamente nusišalino, kai buvo balsuojama dėl sankcijų Baltarusijai, tuo jis pateisino Lukašenkos smurtą prieš taikius, beginklius mitinguotojus, kurie reiškė protestą dėl suklastotų rinkimų rezultatų. Visas pasaulis, tame skaičiuje ir Lietuva su Lenkija laiko rinkimus suklastotais, Tomaševskis, norėdamas parodytį lojalumą teroristinei Rusijai ir teroristui Lukašenkai, dirba prieš Lietuvą. Rinkėjai Tomaševskio elgesį elgesį įvertino mažiau balsuodami už LLRA-KŠS.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų