Nausėda paskyrė Šimonytę premjere papildyta: 11.06 val.

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo paskyrė parlamentarę Ingridą Šimonytę ministre pirmininke.

Konservatorių atstovė ministre pirmininke paskirta po to, kai antradienį jos kandidatūrai pritarė Seimas: už ją balsavo 62 Seimo nariai, prieš buvo dešimt, susilaikė 41 parlamentaras.

Seimui pritarus premjero kandidatūrai ir prezidentui jį paskyrus, ministras pirmininkas ne vėliau kaip per 15 dienų nuo jo paskyrimo pristato Seimui savo sudarytą ir prezidento patvirtintą Vyriausybę, pateikia svarstyti šios Vyriausybės programą.  

Vyriausybė gauna įgaliojimus veikti, kai Seimas pritaria jos programai. Prieš pradėdamas eiti pareigas ministras pirmininkas ir ministrai turi prisiekti Seimo posėdyje.

G. Nausėda trečiadienį pradeda susitikimus su I. Šimonytės pasiūlytais kandidatais į ministrus. Anksčiau su daugeliu kandidatų susitiko prezidento patarėjai.


Rašyti komentarą...
U
Ui
2020-11-25 11:10:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Siaubas.Nepamirštama,kaip ji linčiavo Skvernelį,kad nepanaudojamas valstybės rezervas,kurio labai prireikė pandemijai suvaldyti.Jei ji būtų buvusi premjere,būtume praskolinti dvigubai...
Atsakyti
-5

P
Petriukas
2020-11-25 11:12:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Konservu lervq
Atsakyti
-4

O
Oi
2020-11-25 12:56:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar ne vėlu...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų