Nausėda lankysis Tauragėje – pasirašys regioninį susitarimą

Prezidentas Gitanas Nausėda su patarėjų komanda antradienį dirbs Tauragės regione.

Anot Prezidentūros pranešimo, Tauragės regione daugiausia dėmesio bus skiriama socialinei apsaugai: socialinių paslaugų prieinamumo klausimams, senjorų ir asmenų su negalia problemoms, jiems skirtų paslaugų plėtrai, spartesnio senatvės pensijų didinimo ir indeksavimo klausimams, slaugos-globos reformos įgyvendinimui.

Prezidentas susitiks su keturių Tauragės regiono savivaldybių merais, šie dalyvaujant valstybės vadovui pasirašys regioninį susitarimą dėl bendros viešojo transporto sistemos kūrimo Tauragės regione.

Taip pat G. Nausėda susitiks su senjorais ir teikiančių jiems socialinę pagalbą organizacijų atstovais, lankysis Dienos centre asmenims su negalia ir bendraus su Tauragės jaunimu.

Per susitikimus bus kalbama apie ikimokyklinio ugdymo prieinamumą, korupcijos prevenciją, viešuosius pirkimus, specialistų trūkumą, aplinkosaugą, kt.

Prezidento patarėjai savo ruožtu regione susitiks su kuruojamų sričių specialistais: savivaldybių švietimo skyrių vedėjais ir švietimo pagalbos padalinių atstovais, ikimokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigų vadovais, Regionine kultūros taryba, regiono policijos, priešgaisrinės apsaugos ir sienos apsaugos pajėgų atstovais, vėjo energetikos parko vystytojais, Tauragės apylinkės teismo atstovais ir kt.

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė į Tauragę vyks kartu su Valstybės pažinimo centro edukatoriais, kurie įvairaus amžiaus moksleiviams rengia pilietiškumo dirbtuves „Pažink, atrask, kurk savo valstybę!“.

Prezidentas su komanda jau dirbo Kauno, Utenos, Telšių, Marijampolės, Panevėžio regionuose, taip pat karantino sąlygomis nuotoliniu būdu dalyvavo susitikimuose su Klaipėdos regiono atstovais.


Rašyti komentarą...
u
uteniškis
2020-10-13 11:01:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Negirdėjau ,kad uteniškiams palengvėjo ar pasikeitė po to vizito .Pažadėsi - patiešysi...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų