Nausėda apie vizitą į Latviją: būčiau važiavęs dviračiu

Kandidatas į prezidentus ir buvęs SEB banko patarėjas Gitanas Nausėda neigiamai vertina šalies vadovės Dalios Grybauskaitės sprendimą nevykti į Latviją. Pasak G. Nausėdos, jis į kaimyninę šalį būtų vykęs, kad ir su dviračiu. 

Anot jo, nėra nesvarbių šalių mūsų užsienio politikoje, todėl sugedus vienai transporto priemonei buvo galima vykti kitaip.

„Tai ne Jugoslavijos buvusi šalis, ne Balkanų šalis, tai mūsų kaimynė Latvija ir tikrai galima, kad ir vėluojant nuvažiuoti ir pademonstruoti, jog sudėtingomis sąlygomis, gendant technikai galima pademonstruoti savo pagarbą kaimynams. Aš tik galiu pasakyti, kaip būčiau pasielges pats: būčiau važiavęs, jei reikia, kad ir – dviračiu“, –„Žinių radijo“ laidoje sakė G. Nausėda.

Jam pritarė ir kitas kandidatas į prezidentus Naglis Puteikis, kuris aiškino, kad D. Grybauskaitė siekia karjeros Europos Sąjungoje, todėl jai esą nesvarbūs kaimynai.

„Tai arogancija, jai nesvarbus nei Lenkijos šimtmetis, nei Latvijos šimtmetis, ji tiesiog siekia asmeninės karjeros“, – aiškino N. Puteikis.

Primename, kad Lietuvos delegacija vadovaujama Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės, dėl netikėto karinių oro pajėgų lėktuvo „Spartan“ gedimo negalėjo išskristi į Rygą, kur turėjo dalyvauti Latvijos Nepriklausomybės 100-mečio iškilmėse.

Delegacija apie orlaivio gedimą buvo informuota jau atvykusi skrydžiui į Vilniaus oro uostą. D. Grybauskaitė visus Latvijos žmones šimtmečio proga pasveikino specialiu vaizdo sveikinimu, kurį įrašė Vilniaus oro uoste.


Rašyti komentarą...
N
NE
2018-11-19 13:44:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Laikas Nausėdai sėsti ant dviračio ir važiuoti kuo toliau , tai būtų tikra atgaiva Lietuvai.
Atsakyti
-2

n
nausedA
2018-11-19 15:46:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ei braliukai, mano spartaan sugedo sesiu minti dviraciu...kada nors atsirasiu pas jus...be manes nepradekyt...
Atsakyti
0

G
Gintaras
2018-11-19 20:33:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nauseda prabusk,gal miegi.Nejaugi del Grybauskaites velavimo butu atidedamas sventes laikas kur viskas buvo suplanuota?Pasakysiu tik viena,nenardyk busimiems rinkejams ekonomiste ir neapsimesk,kad jau labai rupi Lietuvele paciam.Buk paprastas ir normalus be dideliu pazadu,ir ziurek gal isrinks prezidentu.Gal...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų