Naujos Vyriausybės idėja: vaiko pinigus susieti su darželio lankomumu socialinės rizikos šeimoms Visa Vyriausybės programa

Paskelbtoje naujosios Vyriausybės programoje – ypatingas dėmesys priešmokykliniam ugdymui. Valdžia darželius užpildyti sieks jų lankymą surišdama su vaiko pinigų mokėjimu.

Vyriausybės programoje rašoma, kad Vyriausybė sieks panaikinti finansines paskatas nevesti vaiko į darželį, vaiko pinigus susies su darželio lankomumu socialinės rizikos šeimoms.

Ministrų kabinetas, bendradarbiaudamas su savivaldybėmis sieks, kad visi vaikai turėtų galimybę lankyti darželius ir savivaldybės organizuotų vaikų atvykimą į ikimokyklinio ugdymo įstaigas.

„Skatinsime mobilių darželių, šeimos darželių kūrimąsi, infrastruktūros pritaikymą ugdymui kaimo bendruomenių patalpose, miesto daugiabučiuose ar biurų pastatuose, palaikysime kitas iniciatyvas kurti naujus darželius netradicinėse erdvėse“, – rašoma Vyriausybės programoje.

Vyriausybė prie socialinės rizikos šeimų gerovės sieks prisidėti ir mažindama skurdą. Valdžios siekis iki 2024 m. sumažinti skurdo rizikos lygį iki 17 proc., o iki 2030 m. – iki 14 proc. Šiuo metu skurdo rizikos lygis siekia 20,6 proc.

Skaitykite visą naujosios Vyriausybės programą.


Rašyti komentarą...
J
Jonas
2020-12-07 14:40:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na, ir prasideda- konservatorių darbeliai kaip iš ko atimti, vieniems reikia valgyti, o šitiems nereikia, kas per brudas į valdžia atėjo.
Atsakyti
-11

A
As
2020-12-07 15:08:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai duokit pradžioj vietas darželį!!!! Ką pildyti, jei nepapult į darželį? Klanai! Ar vest į lanzbergienes privatų darželį????
Atsakyti
-2

Z
ZZZ
2020-12-07 14:43:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pagalba bus teikiama dviem etapais.
1. Suregistruos socialinės rizikos šeimas
2. Vaikai bus paimami kad pagerinti šeimos patėtį.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (32)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų