Panašu, jog artėjantys rinkimai į Europos Parlamentą pristatys Lietuvai naująją politikų kartą. Europarlamentaro darbo specifiką išmanančio E. Gentvilo pėdomis seka jo atžala Simonas Gentvilas, o Gabrielius Landsbergis – senelio V. Landsbergio pramintu keliu.

Įdomu, jog abu jaunieji kandidatai šiuo metu eina patarėjų pareigas. Žemiau pateiktas jų palyginimas teikia vilties, kad Lietuva Europos politiniame gyvenime turės didesnę įtaką. Štai G. Landsbergis su 159 Europos Parlamento nariais galės bendrauti jų gimtąja kalba, o S. Gentvilas – net su 290 narių.

Kita iškalbinga naujosios politikų kartos ypatybė yra ta, jog abu – Europos piliečiai. G. Landsbergis keletą metų dirbo diplomatu Belgijoje, o S. Gentvilą galima vadinti Europos išugdytu profesionalu tiesiogine prasme: mokyklą baigė Švedijoje, studijavo Norvegijoje ir Austrijoje, dirbo analitiku Danijoje.

Belieka pasidžiaugti, jog į Europos Parlamentą kandidatuoja jauna, europietiška ir kompetentinga karta, galbūt Lietuvos balsą Europoje padarysianti svaresnį.

Informacija surinkta iš kandidatų į Europos Parlamentą socialinių tinklų viešųjų paskyrų.


Rašyti komentarą...
C
CK
2014-02-14 07:55:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Formuojasi karališkos dinastijos
Atsakyti
0

j
jojo
2014-02-14 09:42:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ka sitie pypliai yra nuveike ??? Nesu nei girdejes, nei mates... sedi kazkokiose skylese, realaus gyvenimo nemate... Ka jie gali nuveikti valstybes labui ??? Pasiziurekit i ju veidelius... Ar cia kovotojai ? Tiesiog biurokratukai ir ne daugiau. Taip V. Landsbergis, kad ir kaip nepatiktu, yra intelektualas. Gentvilas - aktyvus zmogus, nors paskutiniu metu nusivaziuoja i pievas... bet buvo stiprus. O kas sitie tokie ??? :))))))
Atsakyti
-4

P
Praktikas
2014-02-14 10:50:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
ir abu be normalios darbines patirties.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų