Naujausios apklausos parodė prastėjančią socdemų situaciją

Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) reitingai išlieka stabilūs, o trečiojoje vietoje esančių socialdemokratų populiarumas krito, rodo šeštadienį „Lietuvos ryto“ skelbiamos „Vilmorus“ apklausos rezultatai.

Apklausos duomenimis, už pirmojoje vietoje pagal populiarumą esančią TS-LKD balsuotų 15,4 proc. respondentų (spalį – 14,9), už LVŽS – 12,1 proc. (spalį – 12,4 proc.), už socialdemokratus – 7,9 proc. (spalį – 10 proc.).

Pasak sociologo, TS-LKD jau keletą mėnesių didinant atotrūkį nuo antrojoje vietoje esančių „valstiečių“, jų lyderio pozicija tampa vis tvirtesnė.

„Eiliškumas tas pats, tik kai kur išlieka tendencijos, – BNS sakė „Vilmorus“ vadovas Vladas Gaidys. – Tėvynės sąjungos yra tam tikras prieaugis, jis nėra didelis, tačiau šie prieaugiai kartojasi jau aštuonis mėnesius su viena nedidele išimtimi, nuolatinis augimas šios partijos ir jei vasarą pirma – antra vieta atrodė paklaidos ribose, šiuo metu akivaizdžiai jie lyderiauja.“

REKLAMA

Ketvirtojoje vietoje išlieka partija „Tvarka ir teisingumas“, už ją balsuotų 6,4 proc. respondentų (praėjusį mėnesį – 6,2 proc.), už penktojoje vietoje esantį Liberalų sąjūdį – 4 proc. (4,1 proc. spalį), už Lenkų rinkimų akciją–Krikščioniškų šeimų sąjungą – 3,8 proc. (4,2 proc. spalį).

Išaugo respondentų, kurie nėra apsisprendę, už ką balsuoti, skaičius: lapkritį jų buvo 23,9 proc., o spalį – 19,9 proc.

Apklausa vykdyta lapkričio 10–19 dienomis.


Rašyti komentarą...
M
Maloniai stebina
2017-11-26 16:27:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Maloniai nustebino LLRA-KSS populiarumo augimas. Padorus, nesusikompromitave, principingi, drasus, saziningi, galvojantys apie paprastus zmones ir ju problemas - tai sinonimai apibudinantys gera alternatyva, kuria reikes prisiminti per ateinancius rinkimus - LLRA-Krikscionisku Seimu Sajunga. Todel vi daugiau zmoniu noriai balsuoja uz juos. Ir ne tik lenkai ir rusai bet ir patys lietuviai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų