tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kauno prokuroras kreipėsi į teismą, prašydamas taikyti intensyvią priežiūrą vyrui, kuris teisiamas dėl jaunesnio negu 16 metų asmens tvirkinimo ir jo automobilyje pirmadienį buvo rasta kita nepilnametė.

Kauno prokuroras kreipėsi į teismą, prašydamas taikyti intensyvią priežiūrą vyrui, kuris teisiamas dėl jaunesnio negu 16 metų asmens tvirkinimo ir jo automobilyje pirmadienį buvo rasta kita nepilnametė.

REKLAMA

Prokuratūra taip pat prašo, kad teismas įpareigotų vyrą nesilankyti prie ugdymo įstaigų ir visą dieną bei vakarą būti namuose.

Pasak prokuratūros ketvirtadienį paskelbto pranešimo, sprendimas kreiptis į teismą dėl kardomosios priemonės priimtas reaguojant į visuomenės susidomėjimą ir remiantis Kauno apskrities vyriausiame policijos komisariate gautu pranešimu.

Pranešime buvo nurodyta, jog 18.33 val. Kaune, Pramonės prospekte, pastebėtas automobilis „Ford“, kurio vairuotojas A. U. atvyko į degalinę kartu su nepilnamete (g. 2007 m.).

„Remiantis naujausiais duomenis, akivaizdu, kad kaltinamasis A. U. pažeidė jam paskirtą kardomąją priemonę – rašytinį pasižadėjimą neišvykti, o būtent šios kardomosios priemonės sąlygą, uždraudžiančią bendrauti su 16 metų nesulaukusiomis mergaitėmis“, – rašoma prokuratūros pranešime.

REKLAMA

Prašyme pakeisti kardomąją priemonę prokuroras atkreipė dėmesį ir į tai, kad ši kardomoji priemonė buvo atnaujinta Kauno apylinkės teisme prieš 10 dienų iki paminėto įvykio vasario 20 dieną ir A. U. buvo apie tai informuotas. 

REKLAMA

Atsižvelgiant į išdėstytas aplinkybes, prokuroras pateikė teismui prašymą A. U. pakeisti kardomąją priemonę – rašytinį pasižadėjimą neišvykti į kitą kardomąją priemonę – intensyvią priežiūrą.

Teismo prašoma nustatyti, kad A. U. kiekvieną dieną, nuo 6 val. iki 21 val. privalėtų būti namuose, kad negalėtų lankytis prie mokyklų, gimnazijų ir kitų ugdymo įstaigų.

Kadangi A. U. motyvuoja, kad nesugeba atskirti mergaičių amžiaus ir negali nuspręsti ar jos jam sako savo tikrą amžių, prokuroras taip pat prašo nustatyti draudimą A. U. bendrauti ar ieškoti ryšių su nepilnametėmis (iki 18 m. amžiaus) mergaitėmis. 

REKLAMA

Prokuratūra pabrėžia, kad pagal įstatymus šio asmens daromos veikos nėra priskiriamos sunkiems nusikaltimams ir nėra įtrauktos į suėmimo skyrimo pagrindus, todėl šiam asmeniui tiesiog nėra galimybės paskirti griežčiausios kardomosios priemonės – suėmimo.

Balandžio 3 dieną Kauno teismas skelbs nuosprendį A. U. byloje dėl tvirkinimo, tyrimui vadovaujantis prokuroras teismo prašo jam skirti  subendrintą bausmę pagal keturis epizodus.

Už nusikaltimus prieš penkias mergaites vyrui prašoma skirti dvejų metų ir dešimt mėnesių laisvės atėmimą, asmenį suimti teismo salėje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų