tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuvos link artėja giedri orai, praneša sinoptikas Naglis Šulija. Tai reiškia, kad atsivers žvaigždėtas dangus, o kartu ateis ir šaltukas. Tiesa, jis bus neilgai – nuo kitos savaitės orai vėl versis aukštyn kojomis.

Lietuvos link artėja giedri orai, praneša sinoptikas Naglis Šulija. Tai reiškia, kad atsivers žvaigždėtas dangus, o kartu ateis ir šaltukas. Tiesa, jis bus neilgai – nuo kitos savaitės orai vėl versis aukštyn kojomis.

REKLAMA

Kaip teigia N. Šulija, orus Europoje rytoj lems viena aukšto slėgio sritis ir dvi žemo slėgio sritys – rytuose ir vakaruose.

Saulėta rytoj bus žemyno pietuose, taip pat dviejose vietose šiaurėje, kitur dangų dengs įvairaus storio debesys.

Europos šiaurėje, šiaurės rytuose tūnojęs šaltis plečia savo įtakos sritį, apims ir Lietuvą, pasieks Lenkijos vidurį.

„Romoje rytoj saulė pro debesis ir 15 šilumos, Barselonoje giedra, saulėta, šils iki 14 laipsnių. Paryžiuje debesuota ir 12, Londone taip pat debesuota ir taip pat 12 laipsnių šilumos. Berlyne irgi apsiniaukę, be kritulių ir 11 laipsnių, Varšuvoje taip pat apniukęs dangus ir 3 šilumos.

Šiandien Lietuvoje buvo debesuoti orai, vietomis lijo arba snigo. Šį vakarą dar spės truputį pasnigti šalies pietuose, vėliau liausis. Debesys trauksis, pirmiausia iš šiaurės, atsivers žvaigždėtas dangus. Rytojaus rytas beveik visur saulėtas, vėliau iš vakarų ims plaukti nestori debesys.

REKLAMA

Atsivėrus žvaigždėtam dangui oras sparčiai šals. Paryčiais bus nuo 14–16 laipsnių šalčio Utenos–Zarasų krašte, iki 8–10 šalčio pietuose, taip pat Suvalkijoje ir Pamario krašte. Rytoj oro temperatūra beveik nekils, taip ir liks 11–13, pietuose, pietvakariuose 8–10 laipsnių šalčio.

REKLAMA

Pasnyguriuos šį vakarą šalies pietuose, vėliau visur giedrysis. Rytas bus saulėtas, vėliau dangų aptrauks nestori debesys“, – praneša sinoptikas.

N. Šulija taip pat įspėja būti atsargiems. Šiomis dienomis iškritęs lietus ir šlapias sniegas šiąnakt sustings į ledą, todėl plikledis bus itin pavojingas.

Savaitgalis taip pat atneš kritulių, laikysis ir šaltis.

Kaip teigė N. Šulija, šeštadienio naktis debesuota, vakarinėje, galbūt ir pietinėje šalies dalyje pasnigs. Sustiprės pietryčių vėjas, dėl to bus žvarbu. Vyraus 10–12, rytuose iki 14–16, pietuose ir vakaruose bus 6–8 laipsniai šalčio. Dieną vietomis truputį pasnigs, dėl pietryčių vėjo bus žvarbu, o temperatūra bus maždaug 2 laipsniais aukštesnė nei naktį.

REKLAMA

Sekmadienio naktį šaltis slūgs, paryčiais bus nuo 0 ar 1 laipsnio šalčio prie jūros iki 10 šalčio šalies rytuose, bet vėjas nerims, dėl to lauke bus žvarbu. Kai kur pasnigs. Dieną liks 2–4, rytuose iki 6–7  laipsnių šalčio, prie pat jūros 0–2 šilumos, bet žvarbus pietryčių vėjas išliks. Kai kur negausiai pasnigs.

Tačiau jau nuo kitos savaitės pradžios orai gali kardinaliai keistis.

„Atrodo, nesmarkaus šalčio dar bus ir pirmadienį, bet vėliau atodrėkis sugrįš“, – priduria N. Šulija.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų