Naujas politinis darinys Seime: tvarkiečiai kurs politinę partiją Papildyta 20:58 val.

„Tvarkos ir teisingumo“ valdyba trečiadienį nutarė kurti naują politinę partiją su nauju pirmininku.

„Priėmėme bendru sutarimu sprendimą kurti naują politinį darinį“, – žurnalistams po posėdžio Seime sakė tvarkiečių pirmininkas Remigijus Žemaitaitis.

Pasak jo, valdyboje sutarta, kad naujos partijos lyderis turėtų būti žmogus iš šono.

Pastaruoju metu su R. Žemaitaičiu konfliktavęs jo pirmasis pavaduotojas partijoje Vytautas Kamblevičius patvirtino apie ketinimus kurti naują politinę jėgą.

„Kuriame naują partiją ir ieškome naujo lyderio“, – žurnalistams teigė politikas.

R. Žemaitaitis tvirtino, kad politinės jėgos pavadinimas bus arba „Suvereni Lietuva“, arba „Vieninga Lietuva – Suvereni Lietuva“. Jis valdybai pristatė ir naujos partijos simboliką.

„Tvarkos ir teisingumo“ pirmininkas teigė, kad kitą savaitę suburta darbo grupė pradės derybas su galimais partijos lyderiais, į judėjimą kviečiami ir kiti žmonės.

„Kviesime visus, ir nepartinius, nes mūsų partijai einant į savivaldos rinkimus mes turėjome nemažai žmonių, kurie buvo nepriklausantys partijai. Aišku, kviečiame juos. Buvę ir esami partijos nariai, kurie buvo nepatenkinti „Tvarka ir teisingumu“, tai irgi matomai galės jungtis prie mūsų jėgos“, – kalbėjo R. Žemaitaitis.

V. Kamblevičius sakė, kad galutinius sprendimus dėl partijos pavadinimo, simbolikos priims tvarkiečių kongresas vėliau šiais metais.

„Tvarkos ir teisingumo“ valdybos posėdyje skambėjo idėjos ne tik kurtis naujai politinei jėgai, bet tiesiog keisti esamos partijos pavadinimą.

Daug partiečių, įskaitant V. Kamblevičių, kritikavo R. Žemaitaitį dėl vienasmenių sprendimų.

Po valdybos posėdžio politikai teigė žiūrintys į ateitį.

„Tėviškai jis sūnų paauklėjo, o sūnus tėvą paauklėjo. Reikia žiūrėti ir progresuoti į priekį“, – kalbėjo R. Žemaitaitis.

Rugsėjo pradžioje Seime sugriuvo „Tvarkos ir teisingumo“ frakcija, jos pagrindu susikūrė nauja frakcija „Lietuvos gerovei“.

REKLAMA

Tvarkiečių frakciją paliko jos seniūnas, partijos pirmininko pirmasis pavaduotojas Vytautas Kamblevičius, Seimo nariai Ona Valiukevičiūtė, Algimantas Dumbrava ir Juozas Imbrasas. Įsteigus frakciją „Lietuvos gerovei“, prie jos prisidėjo ir tvarkietis Kęstutis Bartkevičius.

„Tvarkos ir teisingumo“ pirmininkas R. Žemaitaitis liko vienas ir dirba Mišrioje Seimo narių grupėje.

Partija „Tvarka ir teisingumas“ kaip juridinis asmuo yra teisiama korupcijos byloje, ji kaltinama iš kyšių ar neteisėtai iššvaistyto turto gavusi daugiau nei 350 tūkst. eurų.


Rašyti komentarą...
b
blynas
2019-09-25 20:54:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuo tu jusu partiju jau koktu darosi...
Atsakyti
0

D
Danutė i
2019-09-25 21:01:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na ką vėl giesmės prasidės "avineli pasipurtyk". Tiems pinigų reiks ir dar visiems kitiems. Kaip diena taip naujiena.
Atsakyti
-1

A
Antanas
2019-09-26 04:38:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas pasikeis sukūrus nauja partija su senu mąstymu ir šitokiu supratimu apie valstybę ir jų piliečių gerovę bei gyvenimą? Manau I seima turi ateiti tik valstybiskai mąstantys žmonės o dabar nauja partija su senu protu? Kaip iki šiol jus dirbote tik sau ir savo klanui taip dirbsite ir toliau. Seimui reikia atsinaujinti o visi prisidirbo ir nusidirbe eikit pagyvenkit pagal savo pačių priimtus įstatymus? Eikit kurti verslo ne naujas politinės partijas!!!!?
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų