Karolina STAŽYTĖ

Tai, kad mieste dažnai laužomi liauni, ką tik pasodinti medeliai – ne naujiena. Šįkart nuspręsta „papokštauti“ kiek kitaip – nulupant nuo Jovarų pagrindinės mokyklos stadione augusio medžio pusę kamieno žievės.

Šioje vietoje chuliganiškai pasielgiama nebe pirmą kartą. Prie krepšinio aikštelės esantys blokai beveik kas vakarą sutraukia būrius triukšmaujančių, muziką garsiai leidžiančių, neretai girtuokliaujančių bei motoroleriais po stadioną ir aplinkines gatves raižančių paauglių, kurie niežtinčius nagus dažnai sumąsto pasikasyti krėsdami įvairiausias šunybes. Anksčiau yra pleškėjęs ne tik mokyklos atliekų konteineris, bet ir šiukšlių bei padangų prikimšti tie patys susitikimų akcentai – blokai.

Pro susibūrimų vietą ne kartą prasuka ir policijos pareigūnai. Kartą jie atvyko gavę pranešimą apie išdaužtus Malūno gatvės gyventojų langus.  


Rašyti komentarą...
S
Savanoris
2014-07-27 05:38:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Įspėjimas: jeigu šį straipsnį ir komentarus skaito tie , kurie lupa medžiams žievę įspėju: jeigu pamatysiu taip besielgiantį žmogų, nesvarbu ar tai bus vyras ar moteris, vaikas ar senelis- aš jam nulupsiu dalį odos. Be gailesčio ir žinodamas apie gręsiančią ,,atsakomybę". Kito kelio kovoti su niekšais nėra...
Atsakyti
0

P
Peckel
2014-07-27 06:10:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teisingai gamta duota netam kat zmogus isjos tyciotusi,akis uz aki.
Atsakyti
0

j
jonas
2014-07-27 08:02:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
teisyngai
savanori
rankas reikia issukioti ,tokiems
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų