Narpliojo skaudžią vyro neištikimybę: ruošėsi slaptai vesti kitą

Tatjanos meilės istorija nepaprasta ir sunkiai įtikima. Moteris sykį jau atleido savo vyrui neištikimybę, nes galvojo, kad tai pirmas ir paskutinis kartas. Tačiau prieš pat Kalėdas vyras išėjo ir nebegrįžo. Tatjana įtaria, kad meilužė jos sugyventinio nepaleidžia ir yra užrakinusi per prievartą.

28

Apie dar vieną vyro nuklydimą Tatjana sužinojo, kai į savo telefoną gavo nuotraukų, kuriose – su kita moterimi besibučiuojantis Arvydas. Tatjana įsitikinusi, kad jos mylimasis yra apsvaigęs nuo alkoholio, o tuo naudojasi naujoji jo draugė.

Padėti į nepavydėtiną situaciją papuolusiai moteriai nuvyko „TV Pagalbos“ žurnalistė Rūta Filejeva. Netrukus ji pati įsitikino, kad Arvydo moteris neišleidžia.

(28 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Narpliojo skaudžią vyro neištikimybę: apsvaigęs ruošėsi tuoktis su kita

„Keletą kartų jūsų vyras labai tyliu balsu pasakė, kad išeisiu, paaiškinsiu, pasakysiu. Bet už durų pasigirdo „niekur tu neisi“, va toks buvo atsakymas iš jo antrosios dabartinės pusės“, – prie meilužės durų teigė R. Filejeva.

Atvykus policijai buto duris Arvydo draugė Lija atidarė ir visus nustebino pareiškimu, jog pora netrukus tuoksis: „Jis man pasipiršo. Dvidešimt metų mes pažįstami nuo jaunystės“. Jai pritarė ir Arvydas: „Esu 200 procentų įsitikinęs, kad myliu ją“.

Visgi praėjus parai po skaudžių Tatjanai išgyvenimų jos vyras nutarė grįžti.

„Paskambino jo mama, pasakė, kad Arvydas labai prastos sveikatos, grįžo. Be pinigų ir, galima sakyti, be paskutinių kelnių, nes ji skubino jį mašiną kažkokią pirkti, norėjo žiedų, vestuvių“, – atskleidė Tatjaną.

Ar gali būti jog vyru buvo norėta tiesiog pasinaudoti? Ir ką savo žmonai pasakys per gražiausias metų šventes su kita paslydęs vyras?

Visą reportažą žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų