tv3.lt sokiu laida tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Artimiausiomis dienomis orai pernelyg nenustebins – bus toliau pilka ir su krituliais. Tačiau savaitgalį gali prireikti šiltesnių rūbų, sako sinoptikas Naglis Šulija.

Artimiausiomis dienomis orai pernelyg nenustebins – bus toliau pilka ir su krituliais. Tačiau savaitgalį gali prireikti šiltesnių rūbų, sako sinoptikas Naglis Šulija.

REKLAMA

„Rytoj orus rytinėje Europos pusėje lems žemo slėgio sritis, o vakarinėje pusėje slėgis bus aukštas.

Didžiojoje žemyno dalyje rytoj dangų dengs įvairaus storio debesys, bet pietuose ir Skandinavijos šalyse bus saulėta.

Vakarų ir Vidurio Europos šalyse orai po truputį šyla, tačiau nedidelis šaltukas dar liks rytuose ir šiaurėje“, – teigia N. Šulija.

Jo prognozėmis, Romoje rytoj bus saulėta ir 13 laipsnių šilumos, Barselonoje irgi saulėta, čia šils iki 15. Paryžiuje bus debesuota ir 10 laipsnių, Londone taip pat debesuota, be lietaus ir 11 šilumos. Berlyne saulė pro debesis ir 6 laipsniai, Varšuvoje debesuota, lietinga ir 3 laipsniai šilumos.

„Lietuvoje šiandien buvo apniukę, daug kur su pasikartojančiais krituliais orai. Negausūs krituliai vis kartosis ir artimiausią naktį, vyraus sniegas ir šlapdriba. Lijundra, plikledis ir rūkas taip pat galimi. Dieną irgi vis pasnyguriuos arba kris šlapios snaigės. Plikledis, lijundra irgi galimi.

REKLAMA

Oro temperatūra artimiausią parą nepateiks nei didelių, nei mažų staigmenų. Paryčiais bus nuo 1, kur nors galbūt 2 laipsnių šalčio iki 1 ar dviejų laipsnių šilumos, rytoj dieną bus apie 1 ar du laipsnius šilumos, kai kur liks apie 0 laipsnių. Kur bus tos vietos, iš anksto pasakyti nėra įmanoma.

REKLAMA

Kitaip tariant, orai kol kas drungni ir drėgni. Ir naktį, ir dieną kartkartėm vis pasnyguriuos arba kris šlapios snaigės, rūkas, lijundra ir plikledis taip pat galimi visą parą“, – prognozuoja sinoptikas.

Vis dėlto savaitgalis gali šiek tiek nustebinti.

Anot N. Šulijos, penktadienį vietomis negausiai pasnyguriuos, kai kada pasirodys pragiedruliai, sublizgės plikledis. Naktį pakutens šaltukas – paryčiais bus 2–4 laipsniai šalčio, prie pat jūros apie 1 šilumos, dieną bus 0–2, rytuose iki 3–4 laipsnių šalčio, prie jūros tas pat 1 laipsnis šilumos.

REKLAMA

Šeštadienį kai kur truputį pasnyguriuos, naktį šals jau iki 6–8, šiaurės rytuose gali iki 10–12 laipsnių šalčio, nedidelis šaltukas išliks ir dieną. Sekmadienis bus dar šaltesnis.

„Ką gi, ne tik kalendorius, bet ir orai mums primins, kad žiema Lietuvoje dar nepasibaigė, šiltų drabužių dar reikės“, – sako N. Šulija.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų