Naglis Šulija: „Artimiausią parą numatomi vasariškai puikūs orai“

Rytoj Europos padangėje dominuos aukšto slėgio sritys. Žemo slėgio sritys kol kas bus menkai aktyvios.

Nepaisant to, žemo slėgio sritys lems debesuotus orus su vasarišku lietumi. Rytoj jie nuo Lietuvos laikysis atokiai.

Lietuvoje šiandien buvo debesuoti su pragiedruliais orai. Artimiausią naktį debesys sklaidysis, atsivers dideli pragiedrėjimai, lietaus tikimybė menka. Rytas bus šviesus, o dieną kamuoliniai debesys dangų nuklos vėl. Iš jų kur nors gali negausiai palyti.

Dėl to, kad į Lietuvą plaukia šilti orai, ir naktis bus gana šilta – paryčiais vyraus 10 – 12 laipsnių, kai kur liks apie 15. Rytoj dieną oras gana greitai sušils iki 23 – 25, kai kur ir 26 laipsnių šilumos, tačiau jeigu palynos, kurį laiką gali būti ne taip šilta.

„Kitaip tariant, artimiausią parą numatomi vasariškai puikūs orai. Naktį lietaus tikimybė menka, dieną gali kur nors trumpai ir negausiai palyti. Žemiausia temperatūra naktį 10 – 12, kai kur apie 15 laipsnių, dieną vyraus 23 – 25, vietomis iki 26 laipsnių šilumos“, – sako sinoptikas Naglis Šulija. 

Labai panašūs orai bus ir sekmadienį – naktį lietaus tikimybė menka, dieną kur nors gali trumpai ir negausiai palyti. Labiau tikėtina, kad taip nutiks rytinėje šalies dalyje. Naktis dar šiltesnė – paryčiais vyraus 11 – 13 laipsnių, dieną šils iki tų pačių 23 – 25, kai kur 26 laipsnių šilumos.

Pirmadienį vietomis, vėl labiau tikėtina jog rytinėje šalies pusėje, pasirodys neilgai trunkantis vasariškas lietus, kai kur su perkūnija. Bus dar šilčiau: žemiausia temperatūra naktį bus apie 11 – 13, aukščiausia dieną apie 24 – 26 laipsnius šilumos.

„Ką gi, orai sparčiai šyla – tai neabejotinai puiki žinia. Tačiau vanduo upėse ir ežeruose ne toks šiltas ir šyla lėčiau, todėl prieš lendant į vandenį atsigaivinti patartina šiek tiek pagalvoti“, – pastebi N. Šulija. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų