Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Didžiojoje Europos dalyje orus rytoj lems viena didelė aukšto slėgio sritis. Žemas slėgis liks žemyno šiaurėje.

Didžiojoje Europos dalyje orus rytoj lems viena didelė aukšto slėgio sritis. Žemas slėgis liks žemyno šiaurėje.

REKLAMA

Saulėti orai rytoj telksis pietuose, arčiau Viduržemio jūros. Šiauriau dangų dengs įvairaus storio debesys.

Šilti orai nuo Atlanto vandenyno plūsta tolyn ir gilyn į žemyną. Šaltis rytoj bus nustumtas tolyn į rytus nuo Lietuvos.

Lietuvoje šiandien buvo šviesūs, saulėti orai. Artimiausią naktį įsivyraus debesuoti orai, bus negausių kritulių – daug kur pasnyguriuos, kris šlapios snaigės, prie jūros palynos. Kai kur rūkas, lijundra ir plikledis. Dieną bus negausių mišrių kritulių, boluos rūkas, vietomis išliks plikledis.

Šį vakarą bus nuo 1 laipsnio šalčio vakarinėje Žemaitijos dalyje iki 6 šalčio šalies rytuose. Prie pat jūros bus iki 2 šilumos. Vėliau naktį temperatūra ne kris, o kils. Ryte apie 1 laipsnį šalčio bus tiktai šalies rytuose, dieną bus nuo 6 šilumos vakaruose iki 1 – 2 laipsnių rytuose.

REKLAMA

„Kitaip tariant, artimiausią parą į Lietuvą užsuks ankstyvas pavasaris“, – sako sinoptikas Naglis Šulija. 

Ketvirtadienį vėl permainos: ir naktį ir dieną bus kritulių, bet naktį vyraus lietus, o dieną – jau sniegas. Daug kur plikledis. Sustiprės vėjas, todėl dieną vietomis bus pūga. Žemiausia temperatūra naktį bus apie 1 – 3 šilumos, kai kur apie 0, aukščiausia dieną kur ilgiau snigs, bus iki 2 šalčio, kitur liks iki 2 šilumos.

Penktadienį žemai skriejantys debesys žarstys sniegą. Bus vėjuota, todėl daug kur kils pūga, pustys, vis dar reikės saugotis plikledžio. Naktį vyraus 4 – 6 laipsniai šalčio, prie jūros apie 0, dieną vyraus 0 – 2 laipsniai šalčio, prie jūros iki 2 šilumos.

„Ką gi, orai ne veltui sakoma, kad nieko nėra pastovesnio už orų nepastovumą, bent jau šią žiemą – tikrai“, – sako N. Šulija.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų