REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dvi dienas iš eilės Lietuvoje fiksuojami temperatūros rekordai – tokio šilto rugsėjo nebuvo jau gerą dešimtmetį. Tačiau netrukus viskas pasikeis. Naglis Šulija įspėja – „laukia oro temperatūros šuolis žemyn“.

Dvi dienas iš eilės Lietuvoje fiksuojami temperatūros rekordai – tokio šilto rugsėjo nebuvo jau gerą dešimtmetį. Tačiau netrukus viskas pasikeis. Naglis Šulija įspėja – „laukia oro temperatūros šuolis žemyn“.

REKLAMA

Trečiadienį Lietuvoje buvo šviesūs, saulėti orai, iš vakarų artėjo lietaus debesys. Artimiausią naktį atmosferos fronto debesų juosta nukeliaus per visą šalį, kurį laiką lis visur, vietomis smarkiai ir su perkūnija. Dieną palis daug kur, bet daugiausia lietus telksis šalies rytuose.

„Vakar Šakiuose visu laipsniu viršytas rugsėjo 12-osios šilumos rekordas – čia oras sušilo iki 29,3 laipsnio šilumos. Šiandien orai vėl daug kur buvo karšti, tikėtina, kad šilumos rekordų kur nors bus vėl. Tačiau netrukus viskas pasikeis“, – teigia sinoptikas.

Artimiausia naktis dar bus gana šilta – atvės iki 16–18 laipsnių. Rytoj temperatūra beveik nekils, daug kur taip ir liks 16–18, tik kai kur 18–20 laipsnių šilumos.

REKLAMA
REKLAMA

„Kitaip tariant, pokytis bus didžiulis“, – nurodo N. Šulija.

Naktį kurį laiką lis visur, vietomis smarkiai ir su perkūnija. Dieną šitaip kurį laiką lis šalies rytuose. Naktis dar šilta – atvės iki 16–18 laipsnių, bet pakils šiaurės vėjas. Jis atneš gerokai vėsesnį orą, dieną daug kur taip ir liks 16–18, kai kur bus 18–20 laipsnių šilumos.

REKLAMA

Penktadienį nelis, diena saulėta, vėjas nurims. Naktį atvės iki 6–8, dieną šils iki 17–19 laipsnių šilumos. Šeštadienį orai irgi menkai debesuoti, be lietaus, žemiausia temperatūra naktį apie 5–7, aukščiausia dieną 18–20 laipsnių šilumos. Sekmadienis bus nežymiai šiltesnis, dieną kai kur truputį palis.

„Laukia oro temperatūros šuolis žemyn maždaug per 10 laipsnių, kai kur ir dar daugiau – atkreipkime į tai dėmesį“, – ragina sinoptikas.

REKLAMA
REKLAMA

Orai Europoje

Orus Europoje ketvirtadienį įlems dvi didelės aukšto slėgio sritys ir dar dvi nedidelės sritys, kur slėgis bus žemas.

Nuo Suomijos iki Graikijos rytoj nusidrieks debesų juosta, šalia jos bus giedra, dar toliau – vėl debesys.

Gaivūs orai gana plačiu lanku plaukia į centrinę žemyno dalį, tačiau pietryčiuose ir pietuose orai vis dar karšti, nurodo N. Šulija.

Romoje rytoj saulė pro debesis ir 28 laipsniai šilumos, Barselonoje panašūs orai ir 27 laipsniai. Paryžiuje saulės mažai, nelis ir šils iki 23, Londone debesuota ir taip pat 23 laipsniai. Berlyne daug saulės ir 21 laipsnis, Varšuvoje truputį palis ir šils iki 22 laipsnių šilumos.

Ačiū dievui..negalvojau kad pasakysiu jog pasiilgau vesumos,lietaus.. nenormalus oras tapo,prakaite visa diena kur bebutum. Deguonies trukumas. Saule rugseji tokia karsta. Nesąmonė
Greičiau atvestu, kažkoks kosmaras ne oras. Ner kuom kvepuoti.
Paskutiniai pasispardymai šilumos.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų