Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Didžiojoje Europos dalyje orus rytoj lems dvi aukšto slėgio sritys. Žemas slėgis bus pietuose ir žemyno šiaurėje.

Didžiojoje Europos dalyje orus rytoj lems dvi aukšto slėgio sritys. Žemas slėgis bus pietuose ir žemyno šiaurėje.

REKLAMA

Debesų apklotas bus gerokai skylėtas. Daugiau debesų bus rytuose ir vakaruose, daugiau saulės – šiaurėje ir pietuose.

Didžiojoje Europos dalyje įsitvirtino vidutiniškai šilti orai. Didesnė šiluma liko tiktai vietomis Viduržemio jūros pakrantėse.

Šiandien Lietuvoje buvo debesuota, vietomis lijo. Debesuota bus ir artimiausią naktį, iš greitai skriejančių žemų debesų tai šen, tai ten vis palis. Bus vėjuota. Dieną irgi bus debesuota, protarpiais lis, dažniausiai negausiai. Pietvakarių, vakarų vėjo gūsiai bus dar stipresni nei naktį.

Dabar Lietuvos link plūsta nei šilti, nei vėsūs orai nuo Atlanto. Dėl vientiso debesuotumo naktį jie neskubės vėsti, vėjas išlygins temperatūros skirtumus, todėl paryčiais bus apie 6 – 8 laipsnius šilumos. Dieną temperatūra visiškai neskubės kilti, todėl įdienojus bus apie 8 – 10 laipsnių.

REKLAMA

„Kitaip tariant, artimiausią parą Lietuvoje bus vėlyvajam rudeniui būdingi nemalonūs orai“, – sako N. Šulija. 

Sekmadienio naktį protarpiais lis, dieną lis beveik nuolatos, kai kada smarkiai. Pietvakarių, vakarų vėjo gūsiai bus vis dar stiprūs ir nemalonūs, bet jau silpnesni nei rytoj. Oras naktį atvės iki 4 – 6, prie jūros bus apie 9 laipsnius, dieną bus iki 6 – 8 laipsnių šilumos. Pirmadienio naktį protarpiais lis, dieną irgi, be to, galima ir šlapdriba. Vėjas pamažu rims. Oras naktį atvės iki 4 – 6, dieną šils iki 6 – 8 laipsnių šilumos.

„Ką gi, orai dėsningai vėsta, darosi darganoti ir nemalonūs. Bet šiuo metų laiku taip ir turi būti“, – sako sinoptikas Naglis Šulija.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų