• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuvoje artimiausią savaitę orai bus gana vėsūs, daug kur palis. Sinoptikas Naglis Šulija sako, kad vietomis artimiausią naktį gali pagrūmoti ir perkūnija.

Lietuvoje artimiausią savaitę orai bus gana vėsūs, daug kur palis. Sinoptikas Naglis Šulija sako, kad vietomis artimiausią naktį gali pagrūmoti ir perkūnija.

REKLAMA

Penktadienis Lietuvoje buvo šviesi diena, bet vietomis tvenkėsi ir lietaus debesys. Artimiausią naktį vyraus debesuotas dangus, daug kur palis, šalies rytuose vietomis smarkiai ir su perkūnija. Rytoj vyraus debesuotas dangus, bet lietaus bus nebent šalies šiaurės vakaruose“, – prognozuoja N. Šulija.

Orai bus drėgni ir vėsūs

Anot sinoptiko, Lietuvos link dabar plaukia vidutiniškai šilti orai nuo Atlanto vandenyno. Artimiausią naktį atvės iki 10–12, Žemaitijoje vietomis 8–10 laipsnių šilumos. Rytoj oras šiaip ne taip sušils iki 18–20 laipsnių, Vakarų Lietuvoje vietomis gali būti ir dar gaiviau.

Kitaip tariant, orai bus drėgni ir vėsūs. Artimiausią naktį daug kur palis, rytinėje šalies dalyje vietomis smarkiai ir su perkūnija. Diena debesuota, bet lietaus mažai – jei bus, tai tik šiaurės vakaruose“, – sako N. Šulija.

REKLAMA
REKLAMA

Naktį atvės iki 10–12, Žemaitijoje 8–10 laipsnių, dieną šils iki 18–20 laipsnių, kai kur ir tiek nebus.

Sekmadienio naktį kurį laiką lis beveik visur, dieną – tik kai kur.

Naktį atvės iki 10–12, kai kur liks 13–15 laipsnių, dieną šils iki 20–22, šalies vakaruose 15–17 laipsnių šilumos.

REKLAMA

Pirmadienį vietomis trumpai palis. Naktį atvės iki 8–10, prie jūros liks 12–14, dieną šils iki 21–23, šalies vakaruose liks 17–19 laipsnių šilumos.

Ką gi, panašu, kad pelėsiui braškių lysvėje veistis sąlygos bus kuo puikiausios, teks jas skinti dažniau“, – teigia N. Šulija.

Orai Europoje

Centrinės ir iš dalies Vakarų Europos orus rytoj lems aukšto slėgio sritys, kitur slėgis bus žemas.

Dideli saulėtų orų plotai bus Centrinėje ir Pietų Europoje. Kitur dangų dengs debesys, kai kur ir gana vandeningi.

REKLAMA
REKLAMA

Panašiai kaip ir iki šiol, kaitra glūdės Pietų Europoje ir šiauriau nekils. Iš tiesų žemyne vyraus vidutiniškai šilti orai.

Romoje rytoj saulė pro debesis ir 32 karščio, panašūs orai ir Barselonoje, čia šils iki 28. Paryžiuje saulė pro debesis ir 21 laipsnis, Londone panašūs orai ir 18 laipsnių šilumos. Berlyne debesuota, nelis ir šils iki 23, Varšuvoje irgi debesuota, nelis ir 22 laipsniai šilumos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų