Nacionalinės žemės tarnybos vadovė Daiva Gineikaitė traukiasi iš posto Ar ministrė patenkins jos prašymą?

Galbūt neblaivi avariją sukėlusi Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) direktorė Daiva Gineikaitė įteikė atsistatydinimo pareiškimą, BNS pirmadienį patvirtino Žemės ūkio ministerijos Visuomenės informavimo skyrius. 

Ministerija vėliau BNS pranešė, kad žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė „ketina tenkinti“ šį prašymą atsistatydinti.

„Neturėjau priekaištų Nacionalinės žemės tarnybos vadovei dėl darbo kokybės, tačiau po įtarimų, kad D.Gineikaitė autoįvykį sukėlė būdama neblaivi, jos ketinimą atsistatydinti vertinu kaip teigiamą žingsnį. Tarnautojas negali menkinti institucijos vardo, juolab, kai užima vadovaujamas pareigas", – V.Baltraitienė cituojama BNS atsiųstame pranešime.

BNS susisiekus su pačia V.Baltraitiene, ji teigė, kad „pagal įstatymą, po 14 dienų D.Gineikaitė bus atleidžiama“.

Ministrė pridūrė, kad tarnybinis patikrinimas dėl D.Gineikaitės nusižengimų bus tęsiamas ir jai vis tiek gali būti pritaikytos sankcijos dėl darbo valstybės tarnyboje.

„Tarnybinis patikrinimas, pagal įstatymus, toliau tęsiamas. Jeigu priimama išvada, kad už tokius nusižengimus atleidžiama, galios nutarimas, kad asmuo trejus metus negali dirbti valstybės tarnyboje“, - sakė V.Baltraitienė.

REKLAMA

Ji teigė nežinanti, kur šiuo metu yra D.Gineikaitė. BNS pirmadienį su ja nepavyko susisiekti.

Šiuo metu D.Gineikaitė neapmokamai atostogauja. Policija teigia, kad neblaivi D.Gineikaitė gruodžio 19 dieną Kaune sukėlė avariją. Jai alkotesteriu nustatytas vidutinis girtumas - 1,66 promilės, tačiau su alkotesterio duomenimis nesutikusi NŽT direktorė vyko atlikti papildomo kraujo tyrimo Kauno klinikinėje ligoninėje.

Vėliau Specialiųjų tyrimų tarnyba pradėjo ikiteisminį tyrimą įtariant, kad toje ligoninėje galėjo būti bandoma nuslėpti NŽT direktorės girtumą. Tyrime ji ir keli medikai apklausta kaip specialioji liudytoja.


Rašyti komentarą...
J
Je
2015-12-28 18:51:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
LR valdininkė padarė meškos paslaugą ŽŪ ministerijai ir savo partijai. STT ir toliau privalo tirti ketinimą sukčiauti ,o jei tas pasitvirtino bausti. Tai atvejis, kai vykdomas nepasitikėjimas Lietuva ir jos teisingumo sistema. Kas įvertins moralinę žalą LR piliečiams? Ar bus užmaskuota TIESA?
Atsakyti
0

A
Alga
2015-12-30 19:48:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Darbo "partijos" nomenklatūra - gineikaitės,baltraitienės, sušokusios į valdžios struktūras,siurbia tautos kraują - mėnesinis parazitų atlygis yra apie 10 tūkstančių eurų...Tauta skursta,sovietmečio reliktai geria tautos kraują-valdant šiai Seimo margai daugumai,valstybė darosi panaši į šeimininkus rusus...Duok Dieve greičiau rinkimai - vagis lauk!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų