"Kiti yra nomenklatūros atstovai", - kirto į Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK) atvykęs Seimo narys Naglis Puteikis, kuris oficialiai tapo pretendentu į kandidatus prezidento rinkimuose.

"Jie atėmė iš žmonių valstybę, - tęsė pretendentas. - Konstitucija ir įstatymai nebeveikia. Veikia tik išaiškinimai. Klaipėdoje prieš kelerius metus norėjome atlikti apklausą, ar galima deginti nerušiuotas šiukšles miesto centre. Surinkome miesto tarybos narių parašus, tačiau vietiniai valdininkai pasakė "Mums nepatinka jūsų klausimų formuluotės. Jos yra pernelyg drastiškos ir žeidžia šiukšles deginti norinčius verslininkus".

Pasak politiko, tokį procesą dabar matome visose srityse. "Visur yra įstatymai, leidžiantys piliečiams naudotis demokratinėm teisėmis, tačiau, kai gyventojai politikams pateikia savo norus, tuoj gauna atsakymą, kad nepatinka klausimai, todėl įsttymai nebus keičiami, - kalbėjo N. Puteikis. - Valstybė yra užvaldyta grupės draugų".

Jis pabrėžė, kad per du dešimtmečius Lietuvoje smarkiai išnaugo turtinė nelygybė. "Turime didžiausią atotrūkį Europos sąjungoje, žmonės rinkti tiesiogiai atstovus gali mažiausiai, tokiu būdu gyventojai neturi galimybės įtakoti savo atstovų. Senoji nomenklatūra susiliejo su naująja, po kovo 11-osios gimusia, nomenklatūra. Manau, kad valstybę reikia sugražinti gyventojams", - kalbėjo seimūnas.

Paklaustas, kuo yra geresnis už kitus pretendentus, N. Puteikis pabrėžė nesutinkantis su dabartinių įstatymų naudojimu. "Aš noriu sugražinti valstybę piliečiams. Visą savo gyvenimą tariausi su aplinkiniais. Dabartiniai politikai nepriima delegacijų ir su nieko nesitaria", - kalbėjo politikas.


Rašyti komentarą...
P
PP
2014-02-21 14:05:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Daug tiesos pasako N . Puteikis.
Atsakyti
-5

g
gintautas
2014-02-21 13:48:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
pirmyn Puteiki,otai tie apsimelave,nusipeneje,blizgantys snukiai jau taip atsibodo,kad nesinori televizoriaus ziureti
Atsakyti
-3

k
kaz
2014-02-21 14:32:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
musu seima jus palaiko ir tikrai balsuosim uz Jus, sazininga zmogu.
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (22)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų