REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

LRT.lt, "Baltijos tyrimai"

Visuomenės nuomonės tyrimų kompanijos „Baltijos tyrimai“ atliktos TV auditorijos apklausos duomenimis, antruosius Prezidento rinkimų debatus, transliuotus per LRT televiziją ir LRT radiją, užtikrintai laimėjo socialdemokratų kandidatas į prezidentus Zigmantas Balčytis.

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau didžiausią teigiamą įtaką žiūrovams padarė Naglis Puteikis. Jis labiausiai pagerino nuomonę apie save. Balandžio 24 dieną LRT televizijos debatuose, kurių tema buvo socialinė politika, švietimas ir sveikatos apsauga, dalyvavo šeši iš septynių į aukščiausią šalies postą nusitaikiusių kandidatų. Debatuose nedalyvavo dabartinė šalies vadovė Dalia Grybauskaitė. Atsakydami į klausimą, kaip vertinate kandidatų į prezidentus pasirodymą debatų laidoje pagal 10 balų skalę, respondentai daugiausiai balų skyrė Z. Balčyčiui – 6,4. Nuo jo nedaug atsiliko Artūras Paulauskas, surinkęs 6 balus.

REKLAMA

Trečioje vietoje – vienodai balų surinkę N. Puteikis ir Artūras Zuokas. Jiems žiūrovai skyrė 5,7 balo. Žiūrovų nuomone, vidutiniškai debatuose pasirodė Valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatas Bronis Ropė, surinkęs 5,4 balo. Antruose debatuose iš eilės blogiausiai, žiūrovų nuomone, atrodo lenkų rinkimų akcijos kandidatas Valdemaras Tomaševskis. Jis surinko vos 3,5 balų. Vis dėlto lyginant visuomenės apklausos rezultatus po pirmųjų ir antrųjų debatų, savo reitingą žiūrovų akyse pagerino visi laidoje dalyvavę kandidatai.

REKLAMA
REKLAMA

 

Didžiosios dalies apklaustų žiūrovų nuomone, Z. Balčytis antruosiuose debatuose pasirodė geriausiai. Taip mano 32,6 proc. apklaustųjų. Antroje vietoje – A. Paulauskas, surinkęs 19,8 proc. žiūrovų simpatijų. Manančių, kad geriausiai antruosiuose debatuose pasirodė N. Puteikis, buvo 18,5 proc. TV žiūrovų. 14,4 proc. žiūrovų savo simpatijas skyrė A. Zuokui, B. Ropei – 6,1 proc. Mažiausiai debatų žiūrovų simpatijų, 1,6 proc., sulaukė V. Tomaševskis. 7 proc. respondentų atsakė nežinantys, kas šiuose debatuose pasirodė geriausiai.

Bendrovė „Baltijos tyrimai“ apklausė 313 respondentų. Rinkimų debatai per LRT televiziją ir LRT radiją vyks kiekvieną ketvirtadienį iki prezidento rinkimų. Gegužės 1 dieną 21.00 val. vyksiančių debatų tema – teisėsauga ir kova su korupcija.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų