Kandidatas į prezidento postą Seimo narys Naglis Puteikis prisipažino, kad rinkiminei kampanijai kol kas išleido 8 tūkst. litų. „Tiek, kiek žmonės pervedė po 40 litų. Nesu partinis, neturiu biudžetinės paramos, kitos partijos gauna milijoninius biudžetus savo kandidatams. Ir toliau prašysiu žmonių, kad aukotų po 40 litų“, - penktadienį sakė politikas.

Paklaustas, kam buvo išleisti pinigai, N. Puteikis prisipažino, kad daugiausiai buvo skirta įvairiems skelbimams vietose, kur buvo renkami parašai.

Priminus, kad daugelis kitų kandidatų ketina rinkėjams įsiteikti įvairiais suvenyrais, rašikliais, bloknotais, politikas pabrėžė, kad pats nieko nepirks ir nesistengs taip įsiteikti Lietuvos gyventojams.

„Manau, kad žmonėms yra įdomiausia, ką kandidatas gali pasakyti, kokie yra jo programa. Rašikliuose ir pakabukuose neįmanoma to atskleisti. Mes to nedarysime, - kalbėjo N. Puteikis. - Jei turėsime pinigų, investuosime juos į žiniasklaidą arba atskirą laikraštį“.

N. Puteikis žurnalistams sakė, kad tarp kandidatų jau yra prasidėjusi arši kova. „Kova vyksta. Vyriausiosios rinkimų komisijos internetiniame puslapyje yra pateikiami melagingi faktai apie kandidatus. Tai naudoja dalis žiniasklaidos priemonių vienus liaupsindami, kitus žemindami. Labai gaila, kad VRK taip pat dalyvauja šiuose nešvariuose žaidimuose, - dėstė N. Puteikis. - Tikiuosi, kad žiniasklaida bus objektyvi ir nesielgs kaip valstybės tarnybos, kurios skirsto kandidatus į dvi grupes: turtingiausius biudžetinius milijonierius ir į nepartinius“.

Seimo nariui nepatiko, kad VRK paskelbė informaciją, kokio amžiaus rinkėjai parėmė vieną ar kitą kandidatą. „Jie teigia, kad aktyviausi rinkėjai remia Liną Balsį ir Artūrą Zuoką, tai yra netiesa – duomenys yra klaidingi. Vyriausieji rinkėjai parėmė mane“, - nukirto N. Puteikis. Mantas


Rašyti komentarą...
z
zose
2014-04-04 18:31:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur dingo mano komentaras?As uz Puteiki ir taskas!
Atsakyti
0

z
zose
2014-04-04 18:26:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
as irgi esu pensininke, bet dar ne visai sukresusi.Man kas ka nori tegul sako, tegul raso, as balsuosiu -uz PUTEIKI ir tik uz ji.
Atsakyti
0

p
protaujantiems
2014-04-04 19:04:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
tik už Puteikį,blogiau jau nebus,nors vienas žmogus žiūri tiesiai į akis kalbėdamas,laikykitės Nagli,bus labai daug purvo ir trukdžių
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų