N. Puteikio komanda dar kartą „apsivogė“

Tiesos prezidentu save vadinantis Seimo narys Naglis Puteikis nesimoko iš klaidų. Kartą jau atsiprašinėjęs spaudos fotografo už nusavintą nuotrauką teisingasis „prezidentas“ savinasi savo portretus iš kitų portalų.

Šįkart N. Puteikio komanda nusprendė, kad iliustruoti straipsnį gali portalo balsas.lt fotografo Ruslano Kondratjevo nuotrauką, daryta pirmojo prezidento rinkimų turo naktį.

Pabrėžiame, kad redakcija nesulaukė klausimo ar prašymo leisti naudoti šią nuotrauką savo internetiniame puslapyje ar socialinio tinklo paskyroje.

Tai jau antrasis kartas, kai Tiesos prezidento komanda savinasi svetimas nuotraukas. Gegužės 13 dieną N. Puteikis buvo priverstas atsiprašyti 15min.lt redakcijos ir jos fotografo Juliaus Kalinsko.


Rašyti komentarą...
u
uz
2014-05-19 17:11:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
ko cia myzciojat del tu nuotrauku, skandalus keliat, ne bapkes pavoge, neturi kruvos patareju ir kitu atstovu spaudai, tad nesuka galvos del tu fotkiu. taip pat kaip kiti kokiam fb ima svetimas foto tai niekas neima i galva.
Atsakyti
-1

B
Burbulas
2014-05-19 19:01:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kai fotkinote ar gavote N.Puteikio sutikimą ir leidimą viešinti? Iš už kampo nupaparacino, išviešino ir dar kažokių pretenzijų turi? Balso reporteriai ižūlūs, kiša savo aparatus į veidą, nuo jų atsiginti žmogus negali, jei nenori būti fotografuojamas. Po to deda nuotraukas kokias nori ir kur nori su savo komentarais, aišku neatsiklausę. Tokiu atveju viskas tvarkoj?
Atsakyti
0

A
AS
2014-05-19 18:00:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
TAIP CIA BUTINAI APRASINET ANT KIEKVIENO KAMPO, EIT I TEISMUS KELT BYLAS UZ AMZIAUS VAGYSTE. DEBILAI- VEIKT NETURIT KA, KITO BUDO PUTEIKIUI IKAST NEBERANDAT?
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų